Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egyre...

Miért van az, hogy egyre kevesebbet eszem (kb 2-3 kg-t akarnék csak fogyni), és nem fogyok, hanem egyre csak hízok? :S Hogy tudnám megváltoztatni?

Figyelt kérdés
Már nem tudom, hogy hova csökkentsem az ételt, nem tudom mennyit kéne ennem 1 db almát? az elég nevetséges lenne.. És pedig mostanság gyümölcsnapokat tartok a +2kg miatt, és hízok, pedig gyümölcsből is kevesebbet eszem a hízó tendencia miatt, mint amúgy szoktam.. Tippek, ötletek?
2011. ápr. 8. 09:54
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
És azt hozzá kell tennem hogy tényleg fokozatosan csökkentettem, nem az volt, hogy nem ettem semmit, de ha így halad, akkor lehet hogy koplalok 2 napig..
2011. ápr. 8. 09:58
 2/11 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ezek szerint te elkezdtél koplalni, ami csak lelassította az anyagcserédet, és tartalékolásra ösztönzi a testedet. Okosabban tetted volna, ha intenzíven elkezdesz sportolni a 2-3 kiló leadásához.

Normálisan kenne étkezned, és amellett kijárni futni hetente 3-4-szer.

2011. ápr. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
na. elmondom a titkot.... egyél normálisan ( reggelizz jót, de ne túl sokat, egészségeset, dem a csokis croissantra gondolok....:) ebédelj könnyút de ne koplalj.. étkezések közt esetleg gyümölcs, magvak.... aztán estefele 5 körül menj futni fél órát.. vagy sportolj intenzíven. 1 órát ( fogyni akarsz? akkor muszály egy kicsit izzadnod!)) utána egyél egy joghurtot!
2011. ápr. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerinted a gyümölcsben lévő gyüm. cukor hízlal jobban, vagy egy szelet csirkemell salátával? És melyikkel laksz jól?


Azt már leírták előttem, hogy anyagcsere meg koplalás.


Én annyit tennék hozzá, hogy most már a normális a kajától is hízni fogsz, mert tönkrevágtad a szervezetedet. Kénytelen leszel megvárni, míg normalizálódik a helyzet (pár kg szépen fel fog jönni), és utána kezdheted a fogyást normális módon.

2011. ápr. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Annyit javítanék, hogy pont azt írtam, hogy nem koplalok, napi 2-3.5 kg-nyi zöldséget gyümölcsöt megeszek +ha belefér a gyümölcs mennyiségéhez képest megfelelő arányban eszek kefírt,sonkát,stb(tehát fehérjét), csak a kalóriájukra figyelek, hogy benne legyenek egy bizonyos határban, és eddig ezek a napok (általában 3-4) le szokták adni az esetleg megszerzett +kilókat. Amúgy úgy nagyon fogyni nem akarok, csak ezt a 2kg-s fölösleget leadni. Amúgy megfelelő arány (most túlzok) nyilván 3.5 kg gyümölcshöz nem fogok annyi pl sonkát enni, mint 1 kg gyümölcs/zöldséghez.
2011. ápr. 8. 11:55
 6/11 anonim ***** válasza:

Vagyis koplalsz. A zöldség és gyümölcs nem étel, fehérjét pedig minden nap legalább testtömeg-kilogrammnak megfelelő grammnyit kéne megenni, nem csak akkor, amikor belefér. A normális, minőségi szénhidrát (pl. teljes kiőrlésű kenyér) sem hiányozhat az étrendedből. És mi az a kalória-limit, amit felállítottál magadnak? Mert fogadok, az is elég kevés, ha főleg csak zöldség és gyümölcs fér bele.

Ezzel szemben áll az a tény, hogy 3.5 kg gyümölcs pedig egyenesen hízókúra, rengeteg az a cukormennyiség. Úgyhogy nem is nagyon értem a koncepciót, nem tudnád leírni, hogy kb. mit és mennyit eszel egy nap?

2011. ápr. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Amúgy annak idején, amikor sokat fogytam, megpróbálkoztam a futással, minden nap futottam 1 vagy másfél órát (nem 1 héten, hanem 2 hónapon keresztül), de se centikben se kilókban nem ment le, még egy felet se, szóval nekem a futás nem nagyon jött be:D
2011. ápr. 8. 12:02
 8/11 anonim ***** válasza:
Azt is áruld már el légyszíves, hogy hány cm vagy, és hány kiló.
2011. ápr. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Most 168 cm, 48 kg, és 45-46 szeretnék lenni.
2011. ápr. 8. 12:14
 10/11 anonim ***** válasza:
Jó, akkor itt vége is a mesének, már most is alultáplált vagy, és te még ebből szeretnél fogyni.
2011. ápr. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!