Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Igaz az, hogy ha fóliát...

Igaz az, hogy ha fóliát teszek a hasamra futás közben az több zsírt éget?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 8. 21:29
 1/10 anonim ***** válasza:
NEm!Viszont jobban oizzadsz igy könnyebben távozik a felesleges víz és talán kicsit feszesebbnek érzed a böröd.
2011. ápr. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem, csak több vizet veszítesz, és ezáltal kevesebb kg leszel, de zsírból nem fogysz.
2011. ápr. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem, meg mivel melegebben tartja a hasad, könnyebben oldódnak majd ezáltal a zsírsejtek! Kérdezz meg 1-2 testépítőt, ők is használnak szauna övet pont ebböl a célból! Ártani nem árthat a fólia, csak használhat! Hajrá! Én is használtam és segített!
2011. ápr. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
00.39 Itt vagyok én testépítőnek, ha gondolod válaszolok... NEM azért használnak néhányan szaunaövet, hogy a zsírt távolítsák el magukról, hanem, hogy a maradék vizet is kiizzadják verseny előtt. A rajtunk lévő zsírraktár nem úgy néz ki, mint amikor a sertészsírt rádobod a forró teflonra, és akkor az elolvad. Ezek butaságok, hogy "majd a melegtől könnyebben oldódik" meg hasonlók. Ez nem így működik. SEM FÓLIÁTÓL, SEM MÁS HÜLYESÉGTŐL NEM FOG SENKI SEM JOBBAN FOGYNI!
2011. ápr. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor azt mivel magyarázod, h mióta használom a hasam már csaknem teljesen lapos és kezdenek látszódni az izmok is? Míg nem használtam, ugyanolyan volt mint előtte!
2011. ápr. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
12.51 gondolom nem sportolsz semmit, és nem is diétázol ugye? Csak fóliába tekergeted magad... aha... Ha esetleg mégis diétáznál rendesen és sportolnál, akkor érdemes lenne elgondolkozni azon, hogy talán a fóliának ehhez semmi köze. És nincs is.
2011. ápr. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Képzeld heti 6x 45 perc testformálást végzek! És egészségesen táplálkozok! Nincs szükségem fogyásra, mivel 163cm vagyok es 51 kg!
2011. ápr. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

14.28 gratulálok. Először is azért, mert nem érted az iróniát! Másodszor meg azért, mert rengeteget edzel, helyesen táplálkozol, és valóban azt hiszed, hogy a fóliától fogytál.

Ügyes... tiszta kőleves :D

2011. ápr. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Semmit nem ér a fólia, csak beizzadsz alatta, kényelmetlen és csúszkál rajtad. Értelmetlen.

A zsír nem úgy ég el, hogy fölmelegítjük, és leolvad rólunk.

2011. ápr. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ma 15:38

Ez jó volt:-D

Am pont olyan, mint amikor a helyes táplálkozás mellé szedik sokan a fogyi tablettákat, mert csak így van értelme...

Ha normálisan eszik, és odafigyel, betartja a dolgokat, akkor amúgy is fogyni fog, és nincs szükség tablettára. De elhiszik, hogy attól fogytak xD

2011. ápr. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!