Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a cikkről? Nem fogyókúrás, a növények tápanyagtartalmának romlásáról szól.

Figyelt kérdés

Elég durva eredményre jut.... :/ 1966-1990 Amúgy nem hosszú cikk, 5 perc, megéri elolvasni.

Táplálélkiegészítőként én multivitamint szedek, szerintetek az jó? Még másfélén nem gondolkodtam, de lehet el kéne kezdeni.

Ja, és remélem nem nagyon feszegeti a témakör határait. Végül is elég sok zöldséget eszünk mi, akik ide írdogálnak.


2011. ápr. 9. 20:09
 1/2 A kérdező kommentje:

[link]

szóval itt van, az első lehetőséget kell megnyitni. :)

2011. ápr. 9. 20:11
 2/2 anonim ***** válasza:

"Mi a véleményetek erről a cikkről?"

Szerintem ezek elég közismert adatok, semmi meglepő nincs bennük. A kutatást alighanem valóban elvégezték.


"Táplálélkiegészítőként én multivitamint szedek, szerintetek az jó?"

Igen, de nem mindegy, mifélét. Az ördög a részletekben van. Egy szintetikus szeméttel inkább ártasz magadnak, mint használsz. A természetesek közül meg nem mindegyiknek garantált a minősége.


"Ja, és remélem nem nagyon feszegeti a témakör határait." Szerintem rossz témakörbe írtad, de nem történt tragédia. Inkább az egészség/táplálkozás kategóriába való. Ennél már láttunk nagyobb tévedést. :)

2011. ápr. 10. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!