Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak 3 hónap alatt...

Hogyan fogyjak 3 hónap alatt 10 kg-t?

Figyelt kérdés
Sziasztok, kérlek ,csak olyanok irjanak,akik értenek hozzá ,mivel én nem értek az efféle dolgokoz teljesen,ezért kérek itt segítséget. Fél éve igen meghiztam , és most szeretném valahogy leadni ez kb. 10 kilónak szól :) Elkezdtem odafigyelni,h mikro mit eszem... Csökkentettem a szénhidrát adagom, mindennap reggelizem (ilyenkor még néha rozskenyeret is eszem, vagy mostanában a zabpehely+yoghurt páros a nyerő ) délig ,ha éhes vagyok, csak gyümölcsöt eszem, ebédre rendesen eszem (bár mostanában körítésnek fris salátát szoktam enni), kb 5-6 körül vacsorázom és ebéd-vacsi között csak yoghurtot vagy gyümölcsöt eszem... aztán este 6 utan ,ha éhes lennék, ismét csak yoghurtot vagy gyümölcsöt eszem... tudom,hogy mozgás is szükséges, ezért naponta megpróbáltam egy órát tornazni ( pump it up, vagy zumba, kondiba lementem) ... mivel tele vagyok zhk-kal az utolsó héten nem mozogtam csak a tancóraimon( salsa ,hastanc -1-1 óra) viszont ma mérlegre álltam ...és még 2kg-mal több vagyok :( gondoltam arra, h mivel tornazom lehet annak köszönhető ,de 2 kg? kardio mellett ?? Mit csinalok rosszul ? Kérlek segitsetek ,min valtoztassak ,hogy leadjam a fölöslegem ? Köszönöm szépen
2011. ápr. 10. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:

3 hónap alatt 10 kilót? elég soknak tűnik szerintem.

www.fogyokuradieta.com

innen válassz valamit.

2011. ápr. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igazad lehet, én megelégszem azzal is ha lemegy ez a súlyfelesleg, de úgy ,ahogyan kell . Nem koplalás mellett,hanme egészséges életmód mellett. Köszönöm az oldalt :)
2011. ápr. 10. 16:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Így van.Válassz az előző által belinkelt baromságból valami jó kis ínyencséget...pfff...miért kell ökörségeket tanácsolni?

Kérdező!A joghurt és gyümölcs mellé ehetnél mondjuk csirkemellsonkát...és este inkább túrót...2 kg izom a kardiónak is köszönhető...ne a mérleget figyeld,hanem a centit.

2011. ápr. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
óóó igen , kifelejtettem ,vega vagyok :) a csirke még ugy ,ahogy lemegy meg a hal (tejtermékeket imádom,azzal nincs gond)és persze minden nap probalok minimum 2 l folyadékot bevinni, ez általában mentes ásványvíz szokott lenni... akkor a centiket mérem :) hálásan köszönöm :)
2011. ápr. 10. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!