Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel a dietaval vajon fogyhatok?

Ezzel a dietaval vajon fogyhatok?

Figyelt kérdés

mozgas : kb. 2naponta 1 oras setakrol lenne szo erdoben..vagyis nem is h seta.. mert dombon fel,dombon le, neha intenzivebb gyaloglas,neha lassabb.stb. +napi 15 perc itthoni mozgas este


valamint elkezdtem ugymond egy dietat....aminek nemtom h van e ertelme igy vagy sem..erdekelne a velemeny :


reggel 6kor kelek akkortol 10:30ig gyumolcsot eszek

10:30kor joghurt vagy 1 szelet teljes kiorlesu szendvics

14:30kor ebed az leves + amit anyu foz

es 16-17ora korul pedig vacsi az meg vagy 1-2 pohar tej, vagy 1 szendvics


celom : havonta -4kg . a teljes cel pedig - 10kg


jelenlegi suly: 78/165

17/L


2011. ápr. 11. 21:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom megbecsülni, hogy mennyit fogsz fogyni, de szerintem ha változtatsz az életmódodon, biztos eredményes lesz. A séta jó, a 15 perc mozgást picit próbálhatnád tovább, sztem legalább fél óra kéne.


Az étkezésnél szerintem ahhoz, hogy hosszú távon tartani tudd, apróságokat kell változtatnod: pl zsíros, olajban sült ételek kerülése, pl sültkrmpli helyett csak friss zöldséget egyél a húshoz (de ez csak egy pl) teljes kiőrlésű pékárukat fogyassz, estére szendvicset nem ajánlok. A vacsora ne legyen nagy adag, és legyen valami zöldség, gyümölcs, vagy fehérje, de semmiképp se szénhidrátban gazdag, vagy zsíros étel.


Sok sikert!

2011. ápr. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!