Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha naponta csak egyszer...

Ha naponta csak egyszer eszem, de azt átlagos mennyiséget az fogyást eredményez vagy a testem a lehető legtöbb kalóriát elraktározza a napi egyszeri étkezésből?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 00:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
60%
Utóbbi. Ez koplalás, lelassul az anyagcseréd, rövidtávon vesztesz valamennyit a tömegedből, de főleg víz és izom megy le így, nem a zsír, hosszútávon aztán ha megint normálisan kezdesz enni visszahízod és még fel is szedhetsz pluszban.
2011. ápr. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
22%
Barátnőm most így fogyott le ,délben megebédelt és ezzel kész volt az egész napi étkezése. Csinos lett és az egészségének sincs semmi baja,visszahízni sem fog,mert odafigyel rá ,hogy mennyit eszik. Nyugodtan fogyózhatsz te is ezzel a módszerrel,semmi bajod nem lesz tőle.
2011. ápr. 12. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
0%

Kedves második. Napi egy étkezés nem evés. :(

Persze, még most csinos, meg vékony, de ha ismét normálisan fog kajolni, ráduplázik a súlyára.


Ha máskor nem, a várandósság alatt szed fel +30-at (ha el nem patkol előtte), mert akkor muszáj lesz ennie, hogy a magzatot életben tartsa. Ja, és az már nem fog róla olyan hűdekönnyen lejönni, de ő tudja.

2011. ápr. 12. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
60%
Nem egészséges a napi egyszeri étkezés. És ne csak a fogyókúrára meg a kalóriákra gondoljatok. A vércukornak is jobb, ha többször eszel.
2011. ápr. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem egészséges,kedves kérdező!Naponta 5-6x kellene kis adagokat enni,egészséges ételekből.


[link]


A második hozzászólónak üzenem,hogy elhiszem,hogy neki tetszik a barátnője fogyása,mert most "csinosabb",de azért hülyeségeket ne tanácsoljon már egy olyan embernek,aki legalább vette a fáradtságot,hogy a saját érdekében kérdezősködjön.

2011. ápr. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Azt mondják, nem egészséges. Nekem egy kollégám már 15 éve így él, csak este eszik 7 órakor. Nappal csak folyadékot fogyaszt. Nem tudom hogy csinálja, de elég rémisztően hangzik. És félek, az utóhatása nem most fog jelentkezni. (Vitaminhiány, egyebek).
2011. ápr. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
11%
Én két éve fogytam 14 kilót,azóta csak naponta 1x eszek,kb.este 6-7 óra fele átlagos mennyiséget,és nem híztam vissza egy dekát sem.Hétvégén szoktam reggelizni,de rosszabb mintha semmit sem ennék,kb.2 óra elteltével olyan éhes vagyok,mint esténként szoktam lenni amikor nem reggelizek.
2011. ápr. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Gratulálok az utolsónak,a szervezete 2 éve koplal...és már megkezdődött a leépülés,le is írja,de nem veszi észre...ha reggelizik,az rosszabb,mintha nem enne semmit sem...fantasztikus...szerintetek egy egészséges emberi test így reagál?Nem!
2011. ápr. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
De most komolyan ezeket az ökörségek melyik tini újságban van? Leépítitek a szervezeteket. És majd csodálkoztok, ha nem menstruáltok. Szánalmas. Nem a chipseket, meg győri édes kell két pofára zabálni, meg az energiitalt és cólát inni. Hanem naponta 5X-6X kajálni. Sok zöldség és fehérje. És legyen benne főtt étel. De nem ám mekis kaja, vagy fánk. Hanem hús és mellék zöldség köret.
2011. ápr. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Te jó Isten! Tényleg létezik olyan ember, aki hosszú távon napi egyszer eszik csak??? Annyit hadd kérdezzek már: szerintetek ez így normális?? Hát, ez kész. Az emberi hülyeség határtalan...
2011. ápr. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!