Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 166 cm és 64 kg vagyok,24...

166 cm és 64 kg vagyok,24 éves. Nekem kicsit erős ez. Szeretnék 5 kg ot leadni. Így sikerülhet?

Figyelt kérdés
Napi 5-ször étkezek. Reggel tej és diét műzli. 10kor 3 keksz, ebéd ami van csak megfelezem az adagot, 16kor kefír és egy kifli, 18kor well mix diétás étrendkiegészítő.És még plusz minden másnap leg magic-en 400 gyakorlat + fél óra mozgás. Van egy 11 hónapos kisfiam, ezért nincs több időm a tornára. Ja és vele napi 1 óra séta.Mennyi idő alatt lehet hatásos így?
2011. ápr. 12. 11:51
 1/3 anonim válasza:
Szerintem ez nagyon jo. Talan az ebedet nem kellene megfelezni inkabb sok zoldseget, sovany hust, halat vagy barmit ami nem hizlal. En szemely szerint kihagynam az etrendkiegeszitot es inkabb gyumolcsot fogyasztanek. Nekem most sikerult leadni a szules utani felesleget es csak az etrenden mullott (persze ha sport is lett volna sokkal konnyebben ment volna)...
2011. ápr. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
12:29 Hogyan táplákoztál, és mennyi idő után fogytál le?
2011. ápr. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ebben nagyon kevés a tápanyag, és nagyon sok az üres kalória.

Reggelire nyugodtan mehet valami komolyabb kaja, akár tk. kenyérrel, de fontos, hogy legyen benne sok fehérje! Legyen egy kis sajt, pár szelet husi, tojás, meg zöldség. Ha kell reggel a napi édesség adagod, akkor ehhez ne egyél kenyeret, csak magában edd meg, és utána mehet még a műzli is.


A keksz semmire nem jó, üres kalória. Tízóraira mehet szénhidrát, de akkor inkább műzli szelet, és menjen mellé zöldség vagy gyümölcs.


Uzsira a fehér kifli tök felesleges, inkább egyél valami zöldséget a kefír mellé, vagy husit, vagy akkor már inkább gyümölcsöt joghurttal.


Az étrendkiegészítőről nem tudok nyilatkozni, de szerintem olcsóbb lenne egészséges és finom vacsit csinálni :)

2011. ápr. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!