Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit kellene fogynom? és...

Mennyit kellene fogynom? és milyen gyakorlatokkal? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


20 perces rékákat csinálok, naponta! az jó?


2011. ápr. 12. 12:38
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
mikor lehet majd meglátni?
2011. ápr. 12. 12:42
 2/16 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Napi 20 perc Réka nem sokat ér...maradjon,mert kárba nem vész,de mellette járj el biciklizni vagy futni vagy aerobikozni...végezz valami aerob mozgást,hetente legalább 5x,alkalmanként legalább 40 percen keresztül...emellett igyál napi 3l vizet...és nagyon fontos az étrend!:)Itt nézelődj,minden le van írva.:)


[link]

2011. ápr. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Szia,


Szerintem 7-8 kilót kellene ledobnod, de nem egy időszakos fogyókúrával, hanem egészséges táplálkozással és megfelelő mozgással. Kicsit lehet, hogy csalóka ez a fekete ruhás kép, mert a ruhával borított területeken nem tűnik annyira problémásnak, viszont a lábad és a kezed picit husisnak tűnik. Járj el futni heti 3-4x minimum, figyelj oda a táplálkozásra, mellette csinálhatod a Rékás tornát is, és meg lesz az eredménye. :)


Sok sikert!

2011. ápr. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Persze, a legproblémásabb részt, a hasat nem látjuk. E kép alapján nem tudjuk megmondani, hogy mennyit fogyjál.
2011. ápr. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
borzalmasan elönytelen ez a ruha :-( és elég picike is lehetsz de legalább egy 10-est le kellene adni...
2011. ápr. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
igen elég picike vagyok 160cm, de magassarkúval jó volt a ruha:)
2011. ápr. 12. 13:20
 7/16 anonim ***** válasza:
és hány kiló?
2011. ápr. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ne traktáljátok már szegényt a kilóival,nem az a lényeg!:D


Kedves kérdező!Megnézted a belinkelt oldalt?:)

2011. ápr. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom elképzelni, hogy jól álljon a magassarkú. Nem bántani akarlak, de én is 160 cm vagyok és 54 kiló, de még nekem se áll jól a magas sarkú, pedig vékonyabb a lábam mint Neked...
2011. ápr. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
hát akkor mit nézzen, ha nem a kilókat? A cm is sokat mutatnak. Legalább legyen neki az ösztönző. Napi 20perc önmagában kevés. Többet.
2011. ápr. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!