Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit készítsek belőle?

Mit készítsek belőle?

Figyelt kérdés
Fogyózok, mellette sportolok és sok helyen olvastam, hogy a túró jó fehérje forrás. Ma hazafelé vettem 250g túrót. Úgy döntöttem, hogy uzsonnára vagy vacsorára fogok belőle enni, a kérdésem az, hogy naponta mennyit ehetek belőle? Illetve, hogy mikkel kombináljam, hogy ne csak ilyen semmilyen íze legyen, hanem finom, ehető, tápláló étel?
2011. ápr. 12. 13:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mi össze szoktuk keverni tejföllel, egy kis hagymát bele, és kenyérre való krémnek esszük
2011. ápr. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Többféle változatot lehet csinálni belőle. Én imádom magában a túrót. Annyit egyél belőle, amennyi jól esek. Kevés benne a szénhidrát.

Én, ha uzsira eszem, akkor teszek egy-két mazsolát és ráreszelek egy kocka étcsokit. Ez inkább akkor van, ha édességekt kivánok. VAcsira eszem, akkor 4gép sonka, egy kis túró, 1paradicsom igy magában.

De olvastam olyant is zöld fűszerekkel izesítik.

Izlések és pofonok. :)

2011. ápr. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én imádom a túrót, úgyhogy engem is érdekel kinek milyen ötlete van.


Én nemrég reszeltem a túróba répát és almát, nagyon finom volt!

De szoktam belőle körözöttet csinálni fokhagymával, vagy vöröshagymával és úgy is nagyon finom. Vagy tegnap pl. egy kis erős pistát tettem bele csak simán.


Attól is függ, hogy mit szeretsz, de szerintem a túró nagyon finom, és bármilyen ízvilágot ki lehet hozni belőle.

2011. ápr. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én most pont túrót eszek vanillia aromával,édesítővel,ősszeturmixoltam hogy jó krémes legyen majd beledaraboltam egy kivit. Amúgy én utálom a túrót de így ehető.
2011. ápr. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mindegyik nagyon hasznos volt, megy a zöld kéz. ;)
2011. ápr. 12. 14:25
 7/11 ssup ***** válasza:
Vaníliás cukorral nagyon finom szerintem :)
2011. ápr. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

én így szoktam:

túró- és/vagy joghurt/kefírrel kikeverve gyümölccsel/fahéjjal/mákkal/kókuszreszelékkel/magvakkal-dió,mandula, napraforgó,pisztácia stb/méz/lekvár/kakaó-nem a cukrozott

túró zabpehely-akár kásának is megfőzve és kikeverve a kettő-főleg reggelire

sonka/virsli/sajt, sajtkrém, összekeverve és zöldségek

zöldségek és túró

tojáskrém, körözött

cottage cheese és túró

túró különféle aromákkal-vanília, rum stb

túró étcsoki ráolvasztva-olyan mint a túrórudi

abonett, pufirizsre rákenve

túróskenyér, túróval töltött zsemle (tk)-reggelire

2011. ápr. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 ssup ***** válasza:
Már megbocsáss utolsó, de a cottage cheese ugyanaz mint a túró...
2011. ápr. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Cottage cheese:

A friss sajtok táborába besorolt szemcsés állagú, a túróra nagyon hasonlító cottage cheese angol eredetű sajt, melyet számos más országban is előáállítanak, más névvel ellátva. A cottage cheese egykoron a szegény emberek eledele volt. Künösen nagy népszerűségnek örvend e sajt Amerikában.

2011. ápr. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!