Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik kenyeret egyem inkább?...

Melyik kenyeret egyem inkább? Félbarna, grahamlisztes, rozskenyér?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt vedd meg,kedves kérdező,amelyikre rá van írva,hogy teljes kiőrlésű lisztből készült.:)
2011. ápr. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igaza van az elsőnek, de figyelj arra, hogy tk. lisztBŐL készült legyen (ahogy írja), nem lisztES (ahogy te írod) vagy lisztTEL készült.

Az ilyenekben alig van tk. liszt, pont olyan rosszak, mint a fehér kenyér. A félbarna is ilyen.

A rozskenyér nem rossz.

2011. ápr. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem remek kenyér helyettesítő az a nagyon barna préselt sokmagvas ill. rozskenyér.Vékony szeletű,szerintem nagyon guszta,csak hamar el kell fogyasztani.Én DM-ben veszem.Megtalálod biztosan...
2011. ápr. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Empire.State.of.Mind ***** válasza:
Ezekből azt válaszd, amelyik legnagyobb százalékban tartalmaz teljes kiörlésű lisztet, grahamlisztet vagy rozslisztet. Nézd meg az összetételt és ne vegyél olyant, amire csak ráfogják, hogy teljes kiörlésű vagy bármi, mert lehet, hogy nem értenek hozzá vagy bizniszből beadják neked, hogy az amit keresel, miközben az igazság egy kicsit ferde a kenyérben :D ( Szóval ha később reklamálsz akkor ők mondhatják, hogy hát a " teljes kiörlésű " kenyér valójában RÉSZBEN teljes kiörlésű kenyér és ezért jobb nem a szavakra hagyatkozni, hanem a szemre- NÉZD MEG AZ ÖSSZETÉTELT, amennyiben nincs és a forrás nem megbízható HAGYD OTT )
2011. ápr. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
tudom h vannak ilyenek :D
2011. ápr. 12. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!