Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen nagyon hatékony módszer...

Milyen nagyon hatékony módszert javasolnátok?

Figyelt kérdés
1éve szültem és azóta egyszerűen nem bírok elkezdeni egy fogyókúrát sem. Vagyis el-elkezdem aztán 1-2 nap múlva valami oknál fogva abbahagyom. Milyen hatékony módszert ismertek, ahol rövid idő alatt sok kilót le lehet adni?? Nagyon sok kilótól kellene megszabadulnom.
2011. ápr. 14. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha nincsen kitartásod, akkor kövér maradsz. Először fejben döntsed el, hogy mennyit ér neked a karcsúság, aztán majd utána kezdj bele bármibe is.

Amit én tanácsolni tudok, az az életmódváltás.

2011. ápr. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Norbi update módszer! Szerintem pont neked való, egyszerű és hatásos is! Éhezned sem kell mellette...nagyon sokan csinaljuk, többek között en is! SZerintem pont neked való! Keress rá a neten! SOk sikert!
2011. ápr. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is a Norbi módszert ajánlanám, mivel tényleg nincs éhezés és ha sokat kell fogynod akkor az elején még nagyon látványos is lesz. Én is így voltam vele, most már lassabban megy, de most is fogyok kb hetente 1 kg de szerintem így egészséges. Ez nem egy kúra csak figyelned kell, mit és mikor eszel.
2011. ápr. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És hogy néz ki nálatok egy ilyen Norbi updates fogyókúra? Mit esztek reggel délbe este? Mozogni mit mozogtok?
2011. ápr. 15. 09:59
 5/7 anonim ***** válasza:

21:37-es vagyok

Én nem kúrának hanem életmódváltásnak fogom fel, tehát nem ugrálok naponta mérlegre és ha 1-2 hétig megáll a fogyás akkor sem esek kétségbe. Nekem is még sokat kell leadni éppen ezért nem mindegy,hogy ezt egészségesen teszed vagy éppen betegre koplalod magad. Most éppen rendelem a kaját, így reggelire a rendelt kenyércipó felét eszem, sajtot, sonkát, zöldséget vagy 1-2 péksütit, amit veszek a pékségbe vagy sütöm magam. Aztán délben a teletálas kaja délután pici gyümölcs, este pedig vagy a cipó másik felével hasonlót mint reggelire, vagy sült husi salátával, joghurt, kefír, tojás valamilyen formában, sok zöldséggel- ezekből válogatok. 4 hónapig nem rendeltem és így fogytam közel 20 kg-t,szóval működik a rendszer. Ha szeretnéd tudok recepteket is küldeni.:-) Rengeteg folyadék és mozgás. Ha nagyon sok a felesleged akkor a Norbi duci tréningjeit ajánlom, nem megterhelő de nagyon hatékony. Én is ezekkel kezdtem, meg most már a jobb időben sokkal többet lehet a szabadban is mozogni. Amúgy én most Réka dvd-it váltogatom heti 4-5 alkalommal, mikor mennyire van időm.

2011. ápr. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
47%
Nem a fogyokurával van a baj hanem veled!!!!Gyenge vagy nincs akarat erőd stb....minden fejben dől el!Változtas!!!!
2011. máj. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a testkontroll "diéta" -ra átváltás örökre egy egészséges életmódot biztosít, és a leadott kilókat! nem hízod vissza, nem éhezel, energikusabb, egészségesebb leszel.
2011. máj. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!