Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Állandó éjszakás vagyok!...

Állandó éjszakás vagyok! Reggelente, útban haza felé nagyon éhes vagyok! Mit tudnánk gyorsan bekapni?

Figyelt kérdés
Eddig cerbona szeletet ettem,de már unom.Valami olyasmi kéne amit útban haza felé vagy a buszon megtudnánk enni.
2011. ápr. 16. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:
73%

Császárszalonnás szendvics sajttal és franciasalátával meg uborkaszeletekkel? Esetleg bundáskenyér?


Amúgymeg buszon is lehet enni bármit, kit érdekel ki mit gondol, vagy inkább éhezel?

2011. ápr. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha pár óra múlva már alszol, akkor mondjuk magos zsemléből szendvics, sok felvágottal és tojással, zöldséggel


vagy puffasztott rizs cukormentes joghurttal

2011. ápr. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ivójoghurt, kefír

tojásos, halas, csirkés szendvics teljes kiőrlésű zsemlébők/kenyérből hozzá zöldségek

gyümölcs-salátának is ha nem akarod megfogni a gyümölcsöt mivel piszkos a busz-villa kis doboz kit érdekel ha néznek:)

túró-kis dobozba gyümölccsel vagy felvágottal

abonett szenvics

van sajtkrémes és zöldfűszeres is

2011. ápr. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!