Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy valaki...

Létezik olyan, hogy valaki tényleg képtelen lefogyni? Ez nem csak "mese", a lustaság és az akaratgyengeség kifogása?

Figyelt kérdés
Az ilyen emberek miért sértődnek meg, ha valaki ledagadtozza őket? Ők viszont okkal gebézhetik le a náluknál vékonyabb, ámde formás nőket?
2011. ápr. 17. 19:01
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

Létezik az, hogy már azt is ledagatozzák, aki nem csontsovány, és ezért önbizalomhiánya lesz, pedig amúgy szép lenne?

És az létezik, hogy sokaknak testképzavara van, és csontsovány akar lenni, holott így is már sovány?

Na és az létezik, hogy a média az emberekbe plántálja, hogy csak soványan lehetnek szexik, szépek, és csak így érnek valamit?

2011. ápr. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

Az elejére tudok válaszolni.

Mivel cukorbeteg is vagyok, és az anyagcserém is lassú, így nem fogok soha lefogyni.

Hiába eszek keveset, kb. ennyit használ el a szervezetem, ha lejjebb viszem a bevitt kalóriát és persze a szénhidrátot, akkor a cukor miatt leszek rosszul. A gyógyszerekkel se lehet úgy "játszani", hogy mindkét problémára legyen megoldás.

Elég sokat mozgok, így hiába tornázok, nem használok fel több kalóriát, de legalább jobb, arányosabb az alakom.


Ezek mellé még baromi alacsony is vagyok, rajtam +5 kiló is +10-nek látszik. :)


Így bele kell nyugodnom, hogy kövér vagyok, de legalább hosszú távon nem ártok vele annyit, mint egy gyors, drasztikus fogyókúrával.


A második felére nem tudok mit mondani, senkit nem szoktam legebézni, és engem sem szoktak ledagadtozni. :)

Pedig 90 kilómmal megtehetnék.

2011. ápr. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

Második vagyok.

Igen, az elsőnek igaza van abban, hogy sokan a szépséget és a jó alakot azonosítják a csontsoványsággal, vagy a viszonylagos soványsággal, az izmok, a test arányai nem igazán játszik számukra szerepet.


Ez legfeljebb annak kínos, aki szépnek és formásnak hiszi magát, holott legfeljebb vékony. :)

2011. ápr. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim válasza:
Olvastam egy lányról aki mindenkit megszólt akinek nem volt tökéletes az alakja. Aztán megbetegedett, gyógyszereket kellett szednie ezektől elhízott aztán depressziós lett mert mindig az olyan embereket kritizálta amilyen most ő lett. Szerintem nagyon sok ember jól érzi magát a bőrében , finomakat eszik tudja viselni a kilóit!
2011. ápr. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
19:11 Én is cukorbeteg vagyok,inzulinos,napi 4 szurival élek.Egyáltalán nem eszek sokat,sőt,kollégáim meg is szokták jegyezni,hogy nagyon keveset eszem,és akkor is általában párolt zöldségféléket,salátákat,csirkehusit,tejterméket.Sokat biciklizem,lépcsőzőgépem van otthon,ha hideg van,vagy esik az eső,akkor használom sokat,rengeteget sétálok.És mégsem tudok fogyni,vagy csak nagyon keveset.
2011. ápr. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:

Van olyan, hogy valamennyit fogy persze, de soha nem lesz vékony.

Ez nem akaratgyengeség, lustaság, hanem alkati dolog.

És nem ledagadtozni kell, hanem örülni, hogy volt szerencséd nem elhízni (ezt a szerencsét nem arra értem, hogy valaki tényleg mindent megtesz, és ezért jó alakja van, egy olyannal szemben, aki azért kövér, mert minden sz*rt megeszik, amit elé raknak, és mellette nem csinál semmit, hanem genetikailag, valaki könnyen hízik, nehezen fogy, a másik meg fordítva.)

És meg lehet nézni, bárhol, hogy a "gebézés", vagy a "dagadtozás" a menőbb...

2011. ápr. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
Alkati dolog, én erősebb csontú, izmosabb nő vagyok, széles csípőcsonttal. Egyik munkatársam aki leheletvékony, esténként szalonnázik, magas a koleszterinje, fényes a mája stb és mégsem hízik. Nekem az is elég ha ránézek egy tábla csokira:)
2011. ápr. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Egy kérdés alapján ne döntse el senki, hogy milyen a testalkatom. Január óta tíz kilót fogytam, igen, kövér voltam, sőt dagadt. De soha nem gebéztem le senkit sem, aki kövérként ezt teszi az irigy. Ugyanígy engem ledagadtoztak, és fájt, mert igazuk volt. Sokáig azzal álltattam magam, hogy én nem tudok lefogyni pedig nem is eszek sokat, meg teljes kiőrlésű kenyeret eszek...stb. Persze az adagokkal volt a baj. Meg az AKARATTAL! Nyilván aki cukros, vagy pajzsmirigybetegsége az van az megint más kategóriába tartozik.
2011. ápr. 17. 20:39
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Én nem állítom, hogy nem tudok lefogyni, de határeset, a pajzsmirigyem határeset, terhesség alatt felszedtem 15 kilót, 10 hónapja próbálom leadni, heti 4x torna, 1400 kcal diéta, napi 2-3 óra séta.


Az első 3 hónapban nem történt semmi, te ennyi idő alatt adtad le az egész feleslegedet.

Azóta 7 kiló ment le, havi egy kilót fogyok, más már rég 48 kiló lenne, én 65 vagyok a 162 centimhez.


Szóval pont akaraterővel elég jól állok szerintem és mások biztos dagiznak, meg szoktam kapni a a tanácsokat, hogy ne egyek pizzát vacsorára meg társai, meg hogy hagyjam el a csipszet

köszönöm, évek óta nem láttam egyiket sem közelről, de ki hiszi ezt el?

2011. ápr. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
Ja és a cukrobaj és a pajzsmirigy-betegségek is magas százalékát érintik a magyar lakosságnak, nem tudhatod, kinek mi áll a kövérsége mögött.
2011. ápr. 18. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!