Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megéri megvenni a Circle...

Megéri megvenni a Circle Glide fitneszgépet?

Figyelt kérdés
[link] nem igazán hittem ezeknek a tévés hülyeségeknek, de van valakinek valami tapasztalata? Tényleg hatékony? Nem fogok futni, biciklizni, nem veszek semmi mást, ez az egyetlen kérdés: megéri megvenni a circle glide fitneszgépet? Lehetőleg olyan válaszoljon, aki már próbálta! :)
2011. ápr. 20. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk használt nyugati műszaki cikk kereskedésünk van, és tele van a készlet kihajított, amúgy teljesen üzemképes Leg Magic-kel, Circle Glide-dal, Ab Toner-rel, és a többivel. A fantáziádra bízom, hogy vajon miért landoltak gyakorlatilag gyári állapotban a lomban a németeknél, stb, és most ithon miért nem kell senkinek előbb 1000, majd csak 300 ft-ért sem.


És kipróbáltam, kíváncsiságból: sz*r. Semmimet nem dolgoztatta meg igazán, és élőben iszonyú gagyi.

A vaterán vehetsz már 8-10 ezer forintokért használt ellipszistrénert, szobabiciklit még kevesebbért. Sokkal jobbak!

Én esténként futni járok, szívből ajánlom mindenkinek. Teljesen ingyen van ráadásul.

2011. ápr. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
azért nem éri meg mert otthon nem csinálnád.a leg magicet most adtam oda a bnömnek,mert itt állt,elkérte h csinalja,de nála is csak porfogó.
2011. ápr. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze,megéri,nehogy elmenj futni vagy biciklizni,de jól tekerd be magad fóliával,meg ilyenek...
2011. ápr. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló. Egyébként is járok sétálni, járok jógázni. Viszonylag egészségesen élek és mint mondtam nem hiszek az ilyen dolgokban, csak kíváncsi voltam, hogy esetleg van-e valakinek ezzel a Circle Glide-al pozitív tapasztalata ;)) Futni nem szeretek. Ez van.
2011. ápr. 20. 14:55
 5/5 A kérdező kommentje:
Az 1. és a 2. válaszolónak pedig köszönöm, akkor keresek valami mást. :)
2011. ápr. 20. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!