Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Már nem azért de a sok vékony...

Már nem azért de a sok vékony gebe miért írja ki mind, hogy hogy tudna hízni?

Figyelt kérdés
már nem azért de mindenképp foglalkozni akarnak magukkal (hoigy valami baj van vagy rossz).. itt sokmindenki fogyni akar és akkor olyan kérdés minden második hogy "hogy tudnék hízni".. nemhogy örülnének hogy nem kell kalóriát számlálgatniuk, vagy hogy nincs bűntudatuk egy-egy tábla csoki után, vagy ha egy nap nem mennek mozogni akkor már nincs baj..nem, ők hízni akarnak.. már nem azért de amúgy meg tudják hogy lehet nem? ha izmosodni szeretnéenk miért nem súlyzóznak vagy futnak, vagy ha meg hájat akarnak akkor meg egyenek este 11 kor csokit basszus...
2011. ápr. 20. 15:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert bármily hihetetlen vannak olyanok, akik éppen attól szenvednek, hogy ehetnek akármennyit, akkor is olyanok, mint egy sportgiliszta. Nem csak a túlsúlyos szenved ám,ha tükörbe néz és nemcsak nekik kell elviselni a beszólásokat.

Nem vagyok egyik helyzetben sem, de azt sem lehet kellemes hallgatni, hogy " Fúúúú, beteg vagy? Vagy anorexiás?". Nővérem is ilyen sovány típus volt és nagyon utálta, hogy folyamatosan gilisztázták.

2011. ápr. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Nekem meg az ilyen kérdésektől durran el az agyam! Akkor most elmondom, hogy számunkra több problémát jelent a hízás, mint nektek a fogyás! Mert a fogyókúra elhatározás kérdése, a hízás viszont nem feltétlenül. Itt vagyok én. 167 cm, 51 kg. Úgy nézek ki mint egy gebe, és világ életemben azzal csúfoltak, hogy deszka vagyok, meg hogy anorexiás. Még mindig van, aki megemlíti, hogy híznom kéne, meg hogy szerinte gond van velem. És akkor most elmondom, hogy eszek rendesen, annyit mint egy átlag ember, aki nem küzd súlyproblémákkal. Volt időszak, mikor csupa hizlaló étellel tömtem magam, nem segített. Aztán próbálkoztam az ésszerű táplálkozással, az sem. Aztán sportolok, tehát ez sem lehet a gond. Mindent megteszek azért, hogy ne így nézzek ki, mégse tudok változtatni. És tudod míg a túlsúlyos emberek manapság már elfogadottak, addig a vékonyakat egytől egyig anorexiás divatp.csának nézik, holott nem tehetnek róla.
2011. ápr. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit, hogy kicsivel több empátia, és máris átérzed, hogy milyen a másik oldal!
2011. ápr. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
15%
Kedves 2., azért ne gondold hogy az anorexiásoknak rosszabb. Szerintem pont a túlsúlyok embereknek nehéz. A legtöbb túlsúlyos embernek vagy azoknak akik lefogytak már, ha látnád a testüket talán nem ezt gondolnád. Rengeteg olyan embert láttam már akik fogyás után rosszabbul voltak mint előtte, mert úgy nézett ki a bőrük, lógott, foltos volt, stirás...és képzeld van aki hiába tart be mindent akkor is ilyen lesz a bőre. Nem beszélve a betegségekről, a túlsúlyos emberek könnyebben elkapnak mindent. Míg te zabálsz egész nap, mások próbálnak minden kísértésnek ellen állni hogy ne egyenek többet mint amennyit szabad (és hidd el, szerintem a fél világ enne annyit amennyi beleférne úgy szereti a hasát), ha meg esznek akkor visszaszedik a kilókat. Van aki nem is eszik többet mégis hízik. Ez tönkretehetik az életüket. Mert a túlsúlyos embereket kevésbé fogadják el mint az anorexeket.
2011. ápr. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%

Kedves 3.!

1: ki mondta, hogy akkor kezdjen az ember fogyókúrázni, amikor már 50 kilótól kell megszabadulnia? Akkor még szép, hogy lógni kezd a bőre. De mért nem lehet akkor visszafogni az evést, amikor még épp hogy csak kezd egy kis pocak nőni?

2: természetesen nem tudom milyen érzés a kísértésnek ellenállni. Azt viszont igen, hogy nekem 1,5-2 óránként ennem kell, különben egyre éhesebb leszek, majd 3-4 óra múlva már egész rosszul érzem magam az éhségtől. Szerinted emellett lehet normális életet élni? Így, hogy folyton ennem kell? Megpróbáltam hogy normálisan, napi 5-ször étkezek csak, kibírtam az éhezést is, erre 3 nap alatt 2 kilót fogytam. Ennem kell folyamatosan, hogy ne fogyjak. Doki erre vállat ránt, hogy genetika. Valóban, anyum is ilyen volt. De szerinted lehet tanulni, dolgozni így, hogy 2 óránként eszek? Egyszerűen nem élhetek átlagos életet.

2011. ápr. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Baromira egyetértek a 3. válaszolóval..
2011. ápr. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Vagyis bocsi a 16:07-essel
2011. ápr. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
18%

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:30


Azt hiszed hogy egy túlsúlyos ember nem éhes 3-4 óra múlva?? Neked jó mert telezabálhatod magad minden földi jóval! De egy túlsúlyos ember még akkorsem ehet ha baromira éhes max csak nyamvadt salátalevelet! Különbenis sokkal jobban elfogadják a vékony lányokat mint a túlsúlyosakat!! A legtöbb,legtrendibb ruhákat is csak gebékre gyártanak!Nem értem mit kell siránkozni.

2011. ápr. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
én folyamatosan éhes vagyok, evés után is, és így kell fogyókúráznom. egyszerűen csak unatkozol és ezt csinálod h legyen miért siránkozni..
2011. ápr. 20. 21:49
 10/13 anonim ***** válasza:
Én voltam anorexiás, és mindenki beszólt, hogy anorexiás vagyok! De szerintem 1000x jobban néztem ki akkor. Én ezt inkább dicséretnek venném.
2011. ápr. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!