Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Komolyan ennyire nem normálisa...

Komolyan ennyire nem normálisak az emberek?

Figyelt kérdés

Mostanság minden második kérdés valahogy így hangzik:

"170 centi vagyok, 50,03 kiló, szerintetek hogyan adjam le a feleslegem?"

vagy

"Megettem másfél kocka tejcsokit,hogyan tudná helyrehozni a bűnömet? Fussak három kilométerrel többet,vagy csináljak ezer felüléssel többet?"

Annyira nevetséges,mégis hogy gondolják ezt az emberek? Elvette az eszüket a fogyókúra? Szánalmas olvasni itt pár ember idióta kérdéseit,a kommentekről meg aztán ne is beszéljünk,főleg azoktól kapok sokkot,amikor valaki megkérdezi,hogy egy kiskanál joghurtban mennyi kalória van,vagy leírja egy napi étrendjét,ami két szelet sovány sajtból és egy pohár szigorúan zsírmentes joghurtból áll.Hogy lehet így élni?Hogy lehetséges úgy tölteni a mindennapjaitokat,hogy kiméregetitek,hogy 15 deka csirkemellet esztek másfél szál sárgarépával? Egyszerűen nevetséges,érdekelne,ilyenkor mi játszódik le egyesek agyával.Szerintem a fogyókúra nem az önsanyargatással egyenlő, egy barátnőm úgy fogyott le 12 kilót,hogy mindent megevett,ami jólesett neki (tény,hogy a gyorséttermi kajáról és a chipsekről,műanyag édességekről leállt,de azt gondolom,hogy ezt egy "normál súlyú" ember is megteszi,ha egészségtudatosan él), és nekiállt heti négyszer mozogni. A legnagyobb vicc az,hogy van,akinek annyira elveszi az eszét ez a sok badarság,amit bebeszél magának,hogy képtelen racionálisan gondolkodni.

Vélemények?


2011. ápr. 21. 12:14
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez betegség, és nagyon nehezen kezelhető. sokan meg is halnak bele. Én is ismertem olyat, aki meghalt. Mentális betegség, és muszáj neki erről beszélni.
2011. ápr. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Ezen én is mindig meg döbbenek. Egy amikor ilyen már a sovány felé húzó csajok feltesznek képet magukról, h kövérek e, és erre jönnek a kommentek, h innen meg onnan adjál le, meg ilyenek.

De szerintem ezek az emberek nem boldogok!

2011. ápr. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Szörnyű ez az egész. Nem gondolnak bele, hogy ezzel leadnak x kilót, de ezt nem fogják életük végéig tartani. És mivel nem tanulják meg a helyes táplálkozást, így vissza fognak hízni.
2011. ápr. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

nem az a baj, hanem felborul a szervezet háztartása, és van, hogy már a kórházban sem tudják helyrehozni. Ebben tényleg meg lehet halni.És terjed, mint a ragály, és egymást felbiztatják.

Tavaly eltemettünk egy felnőtt nőt, most a barátnőm 15 éves lánya kihány mindent, pedig már enne, nem tudják megállítani.

2011. ápr. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
80%

Vagyok annyira bölcs, hogy ne ítéljek el másokat a szokásaik miatt, amennyiben az nem zavar másokat. Ha vékony szeretne lenne, mert úgy érzi jól magát, tegye. Ettől még nem lesz kevésbé normális.

Ha valaki 150/50 kiló, azon könnyedén látszódhat a felesleg. Ha 170/50, úgy is jó, nagyon sokan kedvelik a vékony formát, többek között én is. Még mindig jobb, ha valaki tesz a kívánt alakjáért, mintha nem.

2011. ápr. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Nem a normális, kitartó, életvidám fogyisokkal van a bajom! Hanem ezekkel a szánalmakkal,akik felrakják a félpucér képüket,hogy vajon kövérek-e,és betegesen sanyargatják a testüket,nem esznek, nem vesznek táplálékot magukhoz...a kettő között ég és föld a különbség. Azok,akik kitartóan, határozottan,de ésszerű körülmények között tesznek az alakjukért,minden tiszteletet megérdemelnek,de - és ezért elnézést kérek,bántani senkit nem akarok - az itt kérdezők 90%-a a szánakozáson kívül semmit nem érdemel meg. Amikor valaki meg meri kérdezni,hogy fél palacsintában hány ezer kilokalória van,majd panaszkodik,hogy erőtlen,gyenge és nem tud normálisan élni, az tőlem a szánakozáson kívül mást ne várjon.Az emberi hülyeségnek nincsenek sajnos határai, ezt látják a kamaszok is,ezért mennek bele ezekbe az őrültségekbe,ezért vannak evészavaros fiatalok,mert ez jön a médiából,a netről...

Nyilván ha fogynom kéne (én a hízni vágyók táborát erősítem), nem biztos,hogy így látnám,de azért az ésszerűséget és a normális gondolkodást képviselném...

2011. ápr. 21. 12:37
 7/29 anonim ***** válasza:
Ha az emberek szerettei nem kritizálnák egymást, nem lenne probléma!
2011. ápr. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Nah igen, engem is otthon mindig azzal piszkálnak, hogy híztam. Aztán amikor meg betegség miatt lefogytam, akkor meg az volt, hogy "mindjárt elfogysz". -.-
2011. ápr. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Pontosan, semmi sem jó nekik. Aztán meg csodálkoznak, hogy depisek leszünk...
2011. ápr. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim válasza:
Persze én is azt mondom tegyen mindenki meg amit tud hogy ne legyen túlsúlyos. De ne úgy, hogy közben nem élvezi a napjait!Kalóriákat számolgat, lemond a finom falatokról, kínlódik a szerencsétlen, rosszabb esetben nem eszik egyáltalán (munkatársam nagy büszkén, aztán úgy szedtük össze a folyosón, elájult), vagy ki is hányja... Ez kínlódás, és értelmetlen, hosszútávon úgy se tudja csinálni se lelkileg se testileg, mindenképp bukta. Egy megoldás van, olyan mozgásformát találni amit élvez, és akkor ehet ahogy akar.... Persze van úgy, hogy az ember 12 órát melózik, hazaesik és estére fal be bármit amit talál..., Egyedül a melóval kapcsolatos elhízást értem meg, de a többi eszetlen hülyeséget nem.
2011. ápr. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!