Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogytam 1 kg-t már viszont ma...

Fogytam 1 kg-t már viszont ma van a tesóm szülinapja és ugyebár a torta . Sok volt ez egy napra? Bőv. Lent és hízhatok vagy inkább lemehet (kg -ban)?

Figyelt kérdés

ma délben ettem először :


2 tál húsleves, répa máj,husi, kevés tészta.

1 kis szelet rántott hús, 1 kanál petrezselymes krumplival. ! uborka saláta.


és most ünnepeltük a testvérem szülinapját és epres-joghurtos torája volt,ami az én kedvencem is és 2 kisebb szeletet megettem belőle.

ma már nem fogok enni, a kérdésem az hogy ez sok volt 1 napra ha a fogyás a cél, tudom nem egészséges, de a torát nem szerettem volna kihagyni, mert akkor ismerve magamat 4 szeletet is megettem volna utána.. és este :D


az ebédem sem fogyókúrás, de mindenből egy kicsit elvre alapszik a "diétám".


előre is köszönöm.


2011. ápr. 25. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:

ez kb semmi

igaz hogy nem valami egészséges de ez nagyon kevés egy napra

2011. ápr. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem fogyókúrás étel , ez igaz , de most egy nap nem a világ. vacsira meg egyél nyugodtan görög salátát.
2011. ápr. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

sport és normális mennyiségű kaja már nem divat?

koplalástól szebb nem leszel és 1 kg fogyást észrevenni meg lehetetlenség

2011. ápr. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. Nem volt kevés, sem fogyókórához, sem egyébként (úgy értem, normál adag ebéd volt, a reggelit/vacsorát külön kell nézni).

2. Semmi gond a szülinapi tortával.

3. Az 1 kg fogyás az semmi, remélem, ez tudod. Lehet, hogy kevesebb víz van benned (függ a ciklustól is).

4. Innentől fogva nyugodtan vacsorázhatsz.

2011. ápr. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!