Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi hány kcalt kell egyek,...

Napi hány kcalt kell egyek, hogy lefogyjak nyár közepéig?

Figyelt kérdés
158cm/48 kg vagyok.Eddig fogytam 3 kg-ot 2 hónap alatt egészséges táplálkozással, életmódot váltottam és elkezdtem konditerembe heti járni heti 3x+a konditerem mellett kardió edzéseket is csinálok, szóval sokat mozgok.A kalóriákat nem számoltam, csak egészséges, fogyókúrás ételeket ettem, és persze nem ettem sokat.Nyárig még 3 kg-ot szeretnék lefogyni.Folytassam így, hogy nem számolgatom a kalóriákat, csak egészségesen táplálkozok, vagy kezdjem el számolgatni?Napi hány kalóriára lenne szükségem, hogy nyár közepéig 3 kilót lefogyjak?
2011. ápr. 26. 21:08
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és májustól heti 4x fogok konditerembe járni.:)
2011. ápr. 26. 21:08
 2/6 A kérdező kommentje:
*elkezdtem konditerembe járni heti 3x
2011. ápr. 26. 21:09
 3/6 anonim ***** válasza:
1200, és környéke, deaz se mindegy miből eszed. az nem működik h megeszel 1200 kcal-nyi édességet, és semmi mást...szval érted..;) sok sikert!
2011. ápr. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem ne foggyj tovább, ugy már nagyon vékony leszel, de ha ugy gondolod hogy még fogyni akarsz akor szerintem 1400-1600 kcal-t fogyasz el egy nap. Amugy hány éves vagy?
2011. ápr. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem is olyan 1400-1600 kalória... mivel sokat mozogsz, mert az is számít ám a kalóriabevitelnél.
2011. ápr. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.:)Amúgy 14/L vagyok.
2011. ápr. 28. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!