Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Speedfitne...

Mi a véleményetek a Speedfitness-szel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok?
2011. ápr. 28. 18:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
az elektromos impulzusokkal stimuláló rendszer ugye?
2011. júl. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

igen

Rákötnek az emberre egy mellényt, és a combra, karra egy-egy valamit, s abba vezetik az elektromosságot. Közben tornázni kell. Eközben másodpercenként többször összerántja az izmokat.

Kipróbáltam, és tényleg jó lehet. Jó kis izomlázat okozott, pedig nem vagyok egy puhány, sportolok rendszeresen.

De nem tudom, nem árt-e az egészésgre, ill. mennyire hatékony izomfejlesztésben és fogyásban.

2011. júl. 11. 22:47
 3/16 anonim ***** válasza:

nem valószínű, hogy árt. éppen annyira, mint amennyire az sem, hogy bármit is használna.

kis elektromos ingerre apró izomösszehúzódás biztos hogy nem okoz elég izom stimulációt.

2011. júl. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Hát.... azért nem olyan kicsit ráncigálja az izmokat....


Tök egyszerű feladatokat a stimuláció közben bizony alig lehet megcsinálni. Pl. 20-szor felemelni a kart oldalra.

A 16-ik már nem megy csak félig.


:-))

2011. júl. 12. 18:45
 5/16 anonim ***** válasza:

erről szinte már túl sokat beszéltünk egy edzővel (itt a fórumon)

ha olyan hatékony gép lenne, akkor a NASA nem nagy batár gépeket vinne az űrhajósok edzésére. az, hogy nehezíti a mozgásod, még nem azt jelenti, hogy az izomzatod nagy feszülést ér el.

2011. júl. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Tényleg? Volt már erre kérdés? Nem találtam. :-(

Érdekelne! Megköszönném, ha át tudnád küldeni ezt a kérdez-feleleket. :-)

2011. júl. 12. 21:36
 7/16 anonim ***** válasza:

én megtaláltam, még szerencse, hogy 12 másodperc volt, mert többet sajnos nem kerestem volna.

Amigoról annyit érdemes tudni, hogy (eddigi meglátásom szerint) ért ahhoz amikről ír, ezzel foglalkozik.

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..

2011. júl. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Hú, látom, bögyödben van a téma.

Így külön, köszönet, hogy elküldted.

2011. júl. 13. 11:12
 9/16 anonim ***** válasza:

ne hidd, nem tudom ott mit írtam, de igazán semmi negatív érzés vagy ilyesmi. poénból ki is próbálnám :)

csak fölösleges szerintem egy komoly edzéssel egy szinten említeni. de ettől függetlenül, ha te bízol a dologban akkor úgyis használni fogod, és semmi bajod nem lesz, úgyhogy.. ennyi :)

2011. júl. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Egyelőre kipróbálom. EGy 10 alkalmas bérletet vettem. Aztán majd meglátom, lesz-e folytatása. Ha érdekel, szívesen beszámolok majd róla. :-)
2011. júl. 14. 00:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!