Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit fogyhatok ezzel 1-2...

Mennyit fogyhatok ezzel 1-2 honap alatt? Csak rendes valaszokat kerek, nem "oltogatas"

Figyelt kérdés

Szeretnek egy ideig csak salatat es gyumolcsot enni, meg feherjet, de kis mennyisegekben.

Semmi szenhidrat, cukrozott udito, vagy edesseg, meg a husokat is kiiktatnam...


Tudom, hogy nem a legegeszsegesebb megoldas, de nagyon szeretnem, ha lemenne min 10 kilo...

18 vagyok, 156 cm es 80 kilo. eddig 85 voltam, 5 kilot adtam le a 90 napos dietaval, de nem csinaltam vegig, megallt 1 honapig a fogyas, igy jobbnak lattam, ha abba hagyom... Pajzsmirigy betegseg miatt hiztam meg, de a gyogyszer sem segitett...

Am nem vagyok formatlan, szerencsere arányos vagyok...


Pl igy tervezem az etrendem:

reggelire vmi gyumolcs, pl alma, banan

ebedre sali, sajttal, vagy gyumolcs

vacsira sali vagy gyumolcs


halat is fogok majd enni bele kb hetente 1szer...


Ilyen etrenddel mennyit lehetne fogyni?

(ha idom engedi tornaszni is kijarok)


2011. ápr. 28. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Halat és csirkemellett minden nap ehetsz, mivel nincsbenne sok kalória és sok fehérje van bennük. A gyümölcsök pl televannak gyümölcscukorral, persze egyél nyugodtan, de ne csak azt. És hülyeség hogy kerülni akarod a szénhidrátot, mert attól lesz energiád nagyrészt, ha nem eszel semmi szénhidrátot kb megmozdulni sem fogsz tudni. Tessék rendesen enni, kenyér cukor liszt ezeket kerüld és ennyi, mellette meg napi minimum fél óra mozgás.
2011. ápr. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ez nem jó

reggelire egyél zabpelyhet jogrhuttal

tízóraira egyél gyümölcsöt

ebédre a saláta jó, de egyél hozzá husokat is (mindig máshogy elkészítve, pl paprikás csmell roston, gombával, paradicsommal rakott sovány sertés grillezve, fűszeres csmellkockák párolva, sült csmell babban, lencsében sütve stb, így nem lesz unalmas, mellé párolt zöldséget is egyél ne csak salátát és 1-2 szem főtt krumpli, vagy rizs mehet hozzá ugyanígy a mozzarella sajt, tojás, halak is jó választás

uzsonnára edd a salátát vagy gyümölcsöt

vacsorára túró, kefír, joghurt, hús, hal, tojás és hozzá a zöldségek

2011. ápr. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
10 kiló nem lesz elég.
2011. ápr. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
még akkoris bőven lesz rajtad súlyfelesleg nem is kevés
2011. ápr. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szerintem 30 kg is lemehetne, de nem bántásnak szánom..


egészséges fogyókúra, a témában rengeteg kérdést-választ olvsahatsz, amit te írsz az koplalás, és 1000 kcal alatti étkezés hosszú távon hízáshoz vezet, szóval egészséges fogyókúra, és kb. egy fél év alatt lefogysz.

heti 1x gyümölcsnapot tarthatsz, amikor csak gyümölcsöt eszel, kimossa a salak-méreg anyagokat

2011. ápr. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!