Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Terhesség és szülés után...

Terhesség és szülés után hogyan álljak neki a fogyózásnak?

Figyelt kérdés
A harmadik babámat szültem meg négy éven belül és nagyon sok pluszt felszedtem!HA valaki tud valami jó diétát ami szoptatás mellett is jó azt megköszönném.
2011. ápr. 30. 23:38
 1/4 anonim ***** válasza:
sport, gyerekekkel....tudod mennyi kalóriát elégetsz csak azzal, hogy sétálsz egy gyerekkel a kezedben ;)
2011. ápr. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szoptatás mellett ne diétázz, az nem jó ötlet,inkább figyelj oda az étel "milyenségére". De fontos,hogy ne vonj meg magadtól semmit,ami jólesik,pláne ne egyél kevesebbet,de nyilván mivel nem az első kisbabád,ezt nem kell megmagyarázni! :)

Azt javaslom,hogy próbálj többet mozogni,ha van időd meg persze kedved a kisbaba mellett. Mennyi az a nagyon sok plusz? Mert ha csak pár kiló,akkor szerintem várj még,ameddig nagyobb lesz a kicsi,és neki tudsz állni diétázni meg mozogni.

2011. máj. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nagynéném a szülés után fehérjediétával és sporttal fogyott le. remekül bevált néki, mert ezáltal változatos étrendet követhetett, nem alakult ki hiánybetegség, így a szoptatás alatt is végezhette.
2011. máj. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

és mozgás. persze az a gyerekekkel "adott"

2011. máj. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!