Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Malacként is lehetnek testképz...

Malacként is lehetnek testképzavaraim? Vagy ez csak a vékonyabbakra jellemző?

Figyelt kérdés

Fél éve életmódot váltottam, fogytam is kb 20 kg-t.

Én viszont egyre kövérebbnek látom magam...

Pl ma ment a liftnetwork-ön a Dr. Zsírvágó című műsor és ott 200 kg-s emberek vannak és úgy néznek ki mint én.. :(


2011. máj. 3. 19:55
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja, és jelenleg 105 kg vagyok... és nő
2011. máj. 3. 19:56
 2/15 anonim ***** válasza:
A barátnőm 104 kg volt, egy hónapja kezdtünk el kondizni járni, már fogyott négy kilót. Mindenki azt mondja, hogy már észrevenni rajta, de ő meg csak kövérebbnek érzi magát, mint előtte. Szóval biztos előfordul.
2011. máj. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Még bőven kellene fogynod, meg a bőröd is megnyúlhatott eléggé, ami lehet, hogy nem is fog visszahúzódni... csak fogyj és egyelőre a mérleget nézd.
2011. máj. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyne vagyok és ez nagyon rossz.. fúj de undorító.. :(

2011. máj. 3. 20:06
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem egyre kövérebb vagy, hanem egyre löttyedtebb.

Nem szemétkedés, de ez van.

A bőr kilazult a hízáskor, és most nem megy olyan könnyen össze, lazulnak a kötőszövetek. Mint amikor egy zsákból veszel ki valamit, és a tartalma kevesebb, de a zsák nem lesz kisebb.


Sok, jó minőségű testápoló, váltózuhany, és a "mindenre orvosság" testmozgás ezen is segít. Ha leadsz 3 kilót, úgy fog rajtad állni a ruha, mintha legalább 5-el lennél vékonyabb. :)


A Callanetics pl. mostanában már nem akkora divat, de alakformálásra jó, és nem terheli az izületeket, nem olyan fullasztó ugrálós, szerintem egy próbát megér.


A testkép zavar pedig bármilyen súlynál előfordulhat. Nálad talán az a legnagyobb gond, hogy nem érzed még elég látványosnak a változást, és még kevesen dicsértek, hogy mennyit fogytál.

Ilyenkor kell kitartani, és kicsit felújítani a ruhatárat, egy új frizura, és mindenki felkapja a fejét. :)))

2011. máj. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Mondták már, hogy fogytam..

De én csak kövérebb vagyok.. Amúgy a bőröm egyáltalán nem lóg még.. tök feszes

2011. máj. 3. 20:07
 7/15 anonim ***** válasza:

Lehetnek, meg hát a 104 kg még mindig elég sok...


De ne nevezd magad malacnak! Meg kell tanulnod szeretni a tested, mert amíg ez nem valósul meg, addig a fogyásnak sem fogsz tudni örülni - ahogy a példád mutatja.


Legyen önbizalmad!

2011. máj. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Hát biztos hogy utálni fogom magam amíg nem leszek max 50 kg...

Egy malacnak a vágóhídon a helye nem pedig a társadalomban

2011. máj. 3. 20:08
 9/15 anonim ***** válasza:

Megint egy kamukérdés, gratulálok...

105 kg-os nő sem néz úgy ki, mint a linkelt kép, meg senki nem beszél így magáról.

Megint beugrottatok...

2011. máj. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Ilyen kövér vagyok, de tényleg

Ma volt a tv-ben kb ilyen súlyú férfi, és egyből én ugrottam be amint a tükör előtt állok.. :(

2011. máj. 3. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!