Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezt magyarázza meg valaki....

Ezt magyarázza meg valaki. hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés

Egy lány aki mindig is kissé túlsúlyos volt, majd egy hosszantartó influenza miatt lefogyott, de azóta ugyanannyi mennyiségű ételt fogyaszt (mint amennyit "kövér korában" ) és mégsem hízik vissza hónapok óta.. ??

Hiszen ha azt vesszük, hogy amikor még nem fogyott le akkor nyilván a túl sok kajától hízott és attól volt kövér, akkor így, hogy most már vékonyabban ugyanannyit eszik mint azelőtt...Miért nem hízik vissza??


2011. máj. 5. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
vagy csak még nem látja a változást. anyum is volt, hogy koplalással fogyott 20 kg-t, majd utána zabált ismét, az első hónapban semmit se hízott, utána meg havonta visszament neki 2-3 kiló, és fél év múlva ugyanúgy nézett ki. persze közben nem vette észre, mert viszonylag lassú volt a hízás üteme.
2011. máj. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hormonális okból is hízhat könnyebben az ember, pláne, hogyha nem figyel oda az étkezésére. Nekem a barátnőm volt kisbaba kora óta rendesen duci, sosem volt vékony, sőt..., de az egész családja nagyon nagyon kövér. :S

Állandóan drasztikus "diétába" kezd, azaz 1 palacsintát eszik egész nap pl. 2 hónap alatt adott le így, semmi mozgás nélkül 18 kilót és egy év alatt hízott vissza belőle szépen lassan 15 kilót, szóval megint ugyanott tart.

Most megint drasztikusan diétázik... Ennek így semmi értelme, jó lefogy, de ha nem mozog, nem folytat normális diétát, akkor nagy az esélye a visszahízásra, legyen az 1-2 év alatt akár.

2011. máj. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Hát igen, ez egy kicsit a természet igazságtalansága. Én pl. 14-15 éves koromig elég kövér voltam, könnyen feljöttek a kilók, ha többet ettem, de valami megváltozott és úgy lefogytam, hogy észre se vettem. Kb. 18-20 éves koromra beálltam szinte betonstabilan 55-56 kg-ra. Mindig annyit szoktam enni, amennyi jól esik, legyen húsvét, karácsony, szilveszter, ilyen-olyan gyorskajálda, sosem gondolok arra, hogy kövér leszek tőlük, így is, úgy is tartom a súlyomat. Emellett semmit nem sportolok.


29/F

2011. máj. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

+

Sokan úgymond "ölni tudnának" ilyen súlystabilitásért.

2011. máj. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!