Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjunk csipőre?

Hogyan fogyjunk csipőre?

Figyelt kérdés
Az igazság az, hogy úgy ahogy vékony vagyok,de a csipőm kissé széles,hogyan lehetne ledolgozni onnan a felesleges zsírt?Bár maga a csipőcsontom is eléggé széles,de azért van is mit lemozogni róla.Ha lehetne,viszonylag egyszerűbb dolgokat írjatok,amit nem nehéz elvégezni :))
2011. máj. 5. 14:35
 1/9 anonim ***** válasza:

nincs helyi fogyás nem tudod befolyásolni, honnan fogyj, általában onnan fogysz le utoljára, ahová a sok zsír rakódik. nekem a méreteim alapján (centi, kg) vékony vagyok, ám nem vagyok túl izmos, és minden felesleg a hasamra megy, persze, hogy fogyóznom kell.. a hasaomból is ment le pár cm, de a combom teljesen lefogyott..

egészséges életmód, és sok mozgás!!

2011. máj. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A héten lefogytam 2kg-t de onnan sehogysem megy le... és hát sztem azért én is visznyolag vékony vagyok (171cm 57kg)
2011. máj. 5. 17:18
 3/9 anonim ***** válasza:

óóó, ez a nap kérdése:D Bocs, de azt olvastam hirtelen, hogy hogyan fogyjak CIPŐRE:) De komolyra fordítva a szót:

[link]

Amúgy szerintem kifejezetten szép, ha van a nőknek csípője, nekem sajnos egybe van az egész:( Az egyik barátnőmnek elég széles a csípője, cserébe gyönyörű vékony a dereka, nagyon csinos lány.

2011. máj. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hogyan fogyjunk "cipőre"...ez teccik :)) Ha segítesz abban,hogy hogy kell feltenni ide képet,akkor mutatok :)
2011. máj. 7. 22:28
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, hogy lehet képet feltenni, de az adataid alapján te még vékonyabb vagy, mint a barátnőm. Ő 168 cm, és 63kg, de nagyon arányos, olyan, amilyen én nem leszek soha:(
2011. máj. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát köszi a tanácsokat,de te miért vagy ennyire elkeseredve,te adataid milyenek?
2011. máj. 8. 12:22
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen érdekelne,de hova jelentkezzek be? :O
2011. máj. 8. 20:24
 8/9 anonim ***** válasza:

Na kezdődik a megvezetés, a termékrásózás. Kérdező be ne dőlj már!


Sportolj, ennyi.

2011. máj. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem is vágom,hogy mit akart mondani,de köszii remélem sporttal menni fog :)
2011. máj. 9. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!