Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogytál le? Hogyan...

Hogyan fogytál le? Hogyan fogyózol?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekel,hogy ki,hogyan,milyen módszerekkel fogyott le!Persze nem várok semmilyen hiper-szuper,csoda fogyókúrákat,mert tudom,hogy igazán tartós eredményt csakis életmód váltással lehet elérni,ezért aki így csinálta,az is nyugodtan írja le.

Hogyan szántad rá magad?Hány kg voltál amikor belekezdtél?Miből merítettél erőt?Miket mozogtál,milyen rendszerességgel?Miket ettél?Napi hányszor?Mi az ami tiltólistás étel(volt)?Most hány kg vagy?Ha még szeretnél fogyni,hány kg szeretnél lenni?Mi az ami igazán motivált?..stb.


Kérlek szépen titeket,írjatok le mindent,ami csak eszetekbe jut!

Köszönöm!:)


2011. máj. 6. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Így:
2011. máj. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Rendszeresen sportolj, egyél mindig jó sokat reggelire, este 6 után viszont már ne egyél semmit... Ha ezt a hármat be tudod tartani, akkor látványosan fogsz fogyni.
2011. máj. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

82 kg-ról indultam, 76-ra szeretnék lemenni, majd 80-ra visszamenni izommal.

3 hete csinálom, már lejött rólam 3 kiló.

Igazából az étrendemen semmit nem változtattam, szóval simán belefér uzsira egy tábla csoki stb.

Csak arra figyelek, hogy a főétkezésekre nagyjából ugyanabban az időben kerüljön sor.

Amit mozgok: heti 4x9 km futás a városban, elég magas sebességgel, ill. heti két foci.

Egy sérülés miatt híztam meg, az azelőtti állapotra szeretnék visszaállni, ráadásul megismertem egy gyönyörű szép lányt, ezek az okok, ami erőt ad, hogy napról napra szálkásodok vissza, már kezdenek újra látszódni a kockák is.


21/F

2011. máj. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Koplalással meg sportolással... Nem egészséges, de csak így sikerült, hiába a sok csoda fogyókúra nálam nem váltak be.


65-ről lefogytam 53-ra. 5 hónapja tartom a súlyom.

2011. máj. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én tavaly márciusban kezdtem, orvosi javaslatra, azóta 34 kg-t fogytam,mondjuk volt miből.. Semmi nagy dolgot nem tettem, csak napi 5x étkezek, és a szénhidrátokat számolom. Mindent eszem, mértékkel. Eddig mozogni nem nagyon mozogtam, most már eljárok bnőmmel futni heti 3x, meg szobabiciklizek. Még kb. 20 kg-t szeretnék fogyni.
2011. máj. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!