Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 hónap alatt le lehet adni...

1 hónap alatt le lehet adni 15-20 kilót? és ha igen hogy? Meg a combomról hogyan tudom leadni a felesleget?

Figyelt kérdés
2011. máj. 8. 22:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ehhez minimum 4 hónap kell!
2011. máj. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarj 1hónap alatt leadni ennyit mert nem fog visszamenni a bőröd és lógni fog. Fokozatosan kell, jól írja az első legalább 4 hónap..
2011. máj. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1 hónap? észnél vagy?! 1 hónap alatt max 3-4 kiló az egészséges.

www.fogyokuradieta.com

2011. máj. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha nem akarod a dupláját visszahízni, akkor heti 0,5-1 kilót fogyhatsz.
2011. máj. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Nem lehet. Nem 1 hónap alatt zabáltad magad disznóvá, úgyhogy nem fogod egy hónap alatt leadni se.
2011. máj. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

őő utolsó kommentelő:

nem vagyok disznó, 180cm magas vagyok, és 86 kiló... és nyárra szeretnék kisebb combot, és kicsivel kisebb hasat több kockával... igazából az is elég lenne ha letudnék adni 5-10 kilót, mert akkor már a magasságomhoz illő testsúlyt, és alakot kapnék

2011. máj. 9. 19:56
 7/8 anonim ***** válasza:
akkor állj neki mozogni, űzd el az édességeket meg a cukros üdítőket az életedből! ennyi a titka,nem kell kalóriát számolgatni meg sanyargatni magad,egyszerűen oda kell figyelni arra,hogy mikor mit eszel,és rendszeresen mozogni minden nap!
2011. máj. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
sajnos a mozgásom korlátozott, térdemmel valami baj lett, am meg rendszeresen focizok és bicózok, már amennyire tudok
2011. máj. 10. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!