Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diéta mellett szobabiciklizek...

Diéta mellett szobabiciklizek és dvd-re is tornázok, de láthatóan egyre inkább túl izmos a combom:/ Mit csináljak, hogy vékony és karcsú legyen?

Figyelt kérdés

Az oké, hogy feszesebb, DE például az elülső részen, ahol már nagyon izmos, oooolyan ronda:( Megőrülök tőle, miért nem lehet az enyém is olyan szép és karcsú? Jó, fogyogat is belőle, de nyilván onnan megy le a legnehezebben. A felső részen a legszélesebb ponton 55 cm, a térdem felett 40 :( A vádlim is 39 cm. Az egész lábam undorítóan formátlan, bármit csinálok vele..

Lehet hogy a szobabicikli nem jó?:( De akkor mit sportoljak?? Kocogás de futás leginkább kilőve, nem azért mert nem szeretném csinálni, ebbe most nem megyek bele miért, de tényleg nem tudom csinálni őket. Esetleg nyújtsak sokat?

És tényleg nem túlzás mert nagyon debellák. Nekem nem tetszik hogy ennyire nagyon izmos. Vannak viszont részei ahol meg még mindig kissé plöttyedt..(hátul pl és a belső comb)

Kevés szénhidrátot eszek, sok fehérjét, melléje megfelelő zöldségeket (káposzta, uborka, paradicsom, stb.) és némi gyümölcsöt (kb 1 alma naponta) Szóval ezzel sem nagyon lehetne elvileg baj:(

Meg lehet kövezni, de nekem tetszik a vékonyság!

Tippek esetleg? Mindenképpen kéne valamit sportolni, de mit és mennyit?


2011. máj. 11. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:
futni akármikor lehet, akárhol. még a kertben is, odaávissza.
2011. máj. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem, nem. Írtam, hogy nem ezzel van a probléma. De a futást tényleg nem tudom csinálni (ahogy ugrálni se nagyon) - gyógyszer mellékhatása, azonnal elkezd sajogni a derekam és az egész hátam. A biciklit azért választottam, mert ott nem fáj annyira nagyon:) :S Már próbáltam a futást, még a kezdetek kezdetén:)
2011. máj. 11. 16:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Mióta csinálod ezt a diétát?
2011. máj. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, kérdés mióta csinálod, és hogy hogyan tekersz? A pulzusod aerob tartományban van? Mert ez a lényeg, plusz a valóban jó diéta. Miket eszel, leírnád? Hátha ezzel van a baj. De ha nem olyan régóta csinálod, akkor még nincs para hogy nem látszik, át fog formálódni a tested. Viszont ha fogyni akarsz, akkor ne erősíts a lábadra, mert biza attól izom kerül rá.
2011. máj. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt a problémám(még mindig),azzal a különbséggel,hogy az egyik combom a legvastagabb résznél 59,5cm a másik 58cm volt szóval gondolhatod,h ki voltam akadva,pedig teljesen normális tesetalkatom van,csak hát combos vagyok.Én kondiban szobabicikliztem,heti 3szor40-60 percet vagy heti2x1órát futottam,dvd-ztem,de nem nagyon volt változás.Beszéltem egy személyiedzővel,aki azt mondta,hogy "hozzászokott" a lábam az alacsony pulzusszámú(zsírégető) kardióhoz és azt javasolta,h heti2x 20-30percet úgy biciklizzek,h 4-5 percenként egy percre emeljek a fordulatszámon pl.3-4 es fokozat 85-90-es fordulat szám,5.perctől 1 percre 120-as fordulatszám és ezt váltogatni. Ez így zagyva,de remélem azért érthető.Két hónapja csinálom ezt már mind a 2combom 56cm:D Próbáld ki,nekem bevált!:)
2011. máj. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igazából úgy kezdődött, hogy január elején életmódot változtattam. Akkor kb 3 hónap alatt lement mittudomén olyan 3-4 kg körül. Aztán elkezdetem izmosodni. 64 kg voltam először a fogyás után a 17 centimhez. Aztán szép lassan 66ra kúszott vissza. De cm-ben viszont fogyogattam. Aztán áprilisban elengedtem magam kissé.. Kb. másfél hete álltam rá a sok fehérje kevés szénhidrát kombinációra. Korábban amúgy úgy bicikliztem, hogy ilyen másnaponta háromnegyed vagy egy órát, alacsony fokozaton, hogy ne legyen nehéz tekerni, ne izmosodjak annyira erősen.. Az elmúlt másfél hétben pedig úgy edzettem, hogy 10 perc bemelegítés, 10 perc váltakozó erősségű tekerés (30 másodperc teljes erőből, 30 lassabban), majd 10-20 perc sima levezetés. Ezt a tegnap kivételével mindennap megcsináltam.

Kaja pedig hát.. ha suliban vagyok, délelőttre 2 kisebb szendvics (teljes kiőrlésű tönkölykenyérből + sága sonka + Delma light margarin egy kevés)

Ebéd (2-3körül): csirke vagy pulykamell, zöldséggel (savanyú káposzta, uborka pl.)

Uzsonna(5körül): 1 kisebb zöldalma fahéjjal, natúr joghurt

Vacsi(7 körül): ami ebédre volt, hús + zöldség

És 9 körül is bekapok még egy kis sajtot, uborkát, vagy ilyesmit, mert éjfél előtt garantáltan nem alszok még.

Ez most csak egy példa volt, lényeg hogy sok húst eszek és a szénhidrát napi 60 gramm fölé soha nem megy, inkább annál kevesebb szokott lenni. Amúgy nem fáj a fejem tőle, jól bírom:)

Az a baj, hogy az "életmódváltással" kegyetlen lassan mentek le a kilók, lassan jött az eredmény és én nagyon türelmetlen vagyok. Elvette a kedvemet az egész:( Komolyan most másfél hét alatt többet adtam le mint év elején másfél hónap alatt. És nem éhezek, mert kétóránként eszek, csak éppen nem olyan sokat:)

2011. máj. 11. 16:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Én vagyok az 5 percenként váltogatós biciklis:D Szerintem jól csinálod,hidd el meg lesz az eredménye!Én 165cm vagyok 61,5kg-ról indultam február elején,tegnap mértem meg magam azóta elöször és 54,6kg volt a súlyom..nem is látom magamon,de többen mondják,meg nekem tényleg sokat segített az a váltott intenzítású biciklizés,ahogy írtad,szerintem nagyon jól csinálod,csak várd ki a végét,2 hónapig velem se történt semmi. Inkább dugd el a mérleget még egy hónapra és inkább a centik legyenek a mérvadók!:)
2011. máj. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!