Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kb. miket eszik az, aki...

Kb. miket eszik az, aki hónapokkal/évekkel ezelőtt lefogyott, és tudja is tartani a súlyát? Egyáltalán van ilyen?

Figyelt kérdés
4 hónapja életmódot váltottam, egészséges étkezéssel és sporttal lefogytam 10 kg-ot. Most 165/55 vagyok, és szeretném megtartani az alakomat. Nem hagynám abba az egészséges életmódot, de kíváncsi lennék, ki mit eszik ahhoz, hogy tartsa a súlyát :) Köszi mindenkinek! 15L
2011. máj. 16. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
csináld ahogy eddig! vagy térj át a testkontroll módszerre
2011. máj. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősöm úgy csinálta, hogy egy kicsit (1-2kg-mal) többet fogyott le, mint ahogy ki akart nézni. Utána folyamatosan visszaépítgette a szénhidrátokat az étkezésébe, úgyhogy pont az az 1-2kg visszajött, de több nem. Fontos, hogy a sportot ne hagyd abba.
2011. máj. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kalóriaszámolgatással szinten tudod magadartani. a napi átlagos ajánlott kalória bevitel 2000kcal. vannak oldalak, ahol kiszámolhatod, hogy neked mennyire van szükséged szintentartáshoz. ha elérted a kívánt súlyt, elég csak naggyából követni a napi mondjuk 2000kcalt, elég ha normálisan sportolsz. néha tarthatsz méregtelenítő léböjt kúrát, én azoktól mindig nagyon fittnei érzem magam. amúgy a lényeg, hogy ne vidd túlzásba a szénhidrátot, meg a zsírt soha, továbbra sem. én sokszor párolt csirkemellet készítek, ugyanolyan fini, és így nem kell alá olaj :) amúgy, írtad, hogy továbbra is egészségesen fogsz enni, szóval szerintem nem lesz így semmi visszahízás.
2011. máj. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
káposztaleves, csirkemell, pulykamell, salik, hélyában főtt krumpli és főtt tojás (utóbbiakhoz így nem kell zsiradék), néha párolt húsok, nyáron gyümik, fekete kenyér, mert abban sok a rost, és a rost telít, joghurt, napi 2-3 liter víz, limonádé, zöldtea (utóbbiak cukor nélkül), főzelékek, levesek, hízlaló főtt kaját is lehet enni nyugodtan néha, nem kell minden jótól megvonni magunkat azért. ja és nem vagyok édesszájú, de ha édességet kívánok, akkor gyümis műzlit eszem. és a legfontosabb, hogy nem telik el úgy nap, hogy ne ennék meg 2 kanál házilag őrölt lenmagot, mert az tele van vitaminnal, rosttal, és omega3 zsírsavval, ami nagyon fontos a szervezetnek.
2011. máj. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én tavaly nyáron lefogytam 13 kg-ot, pár hónappal ezelőtt meg 5 kg-ot, én úgy tartom a súlyom, hogy keveset eszem!
2011. máj. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A lenmagot megőrölöd és csak úgy magában eszed?
2011. máj. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem magában, kis tejbe szoktam tenni, vagy a müzlimbe rakom, vagy joghurtba. Anyám pl. csak egyszerűen bekap 2 kiskanállal, és iszik rá vizet, hogy lemenjen. amúgy Anyum sclerosis multiplexes (immunbeteg), és neki az orvosa ajánlotta immunerősítés céljából. Nagyon sok mindenre jó a lenmag, én nagyon örülök, hogy ezt felfedeztem. ( [link]
2011. máj. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!