Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy az ilyen...

Miért van az, hogy az ilyen duci lányokra, akiken van kb 10kg felesleg azt mondják csomóan, hogy úgy jó, az a nőies. De miért nőies, ha el van hízva? Nem kell csontsoványnak lenni, de azért ne nevezzük már a nagy hurkákat nőiesnek. Rosszul gondolom?

Figyelt kérdés
2011. máj. 20. 00:15
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
80%

a legtöbb srácnak ezek szerint azok a lányok jönnek be, akik kicsit husibbak. biztos úgy gondolják, hogy még mindig jobb pici felesleg és arányos forma, mint egy asztallap, vagy mondjuk egy vékony láb + egy széles felsőtest.

én is tettem ide fel képet 175/70-es méretekkel, és mindenki áradozott, hogy milyen jó alakom van, egy kis sport, és minden oké lesz. közben tudom, hogy van egy kis úszógumim, hogy belső combról lenne mit leadni, stb...

2011. máj. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 A kérdező kommentje:
engem meg lep... bár lehet női szemmel sokkal inkább bírálom a felesleget, de pl 175cm magassághoz 60kg-ot képzelek... én 165cm vagyok 52kg, és undorítónak érzem a hájam... nem akarok 45kg lenni, 50-nek örülnék, és szerintem az lenne a normális... és eddig minden barátom ezt mondta, hogy az alakom jó, de edzeni kell még, és pedig szerintem 2-3kg felesleg van csak...
2011. máj. 20. 00:27
 3/53 anonim ***** válasza:
89%
Nem a kilók száma a lényeg, hiába leszel 50 kg, ha az nem izom, hanem plöttyedtség.
2011. máj. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 A kérdező kommentje:
ez tök igaz! de azért a kg egy irányadó dolog... amúgy sportolok..
2011. máj. 20. 00:41
 5/53 anonim ***** válasza:
88%
Nekem nagyon sok férfi ismerősöm mondja, hogy szeretik ha van mit fogni egy nőn, szóval valóban tetszik sokaknak ha van hájkája a nőnek. Női szemmel én is kritikusabb vagyok, magammal szemben is és másokkal szemben is.
2011. máj. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
53%

Pedig a testzsír%nak kellene,hogy irányadó legyen.

Az a lényeg.A mérleg semmit nem mond az összetételről.

Egyébként meg azért mondják a ducikra ezeket,mert ők is ilyenek és átérzik a helyzetét,vagy kiéhezett állatok,akik bármilyen fürdőrucis képre felizgulnak.

Egyébként én is néztem egy nagyot valamelyik nap a kommenteken,amikor egy igazi fóka rakott fel magáról képeket és mindenki áradozott,hogy így vagy jó.

2011. máj. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim válasza:
90%
Szerintem kicsit szélsőséges véleményed van a dolgokról. Az, akin 10 kg felesleg van, nem feltétlenül hurkás. Ez sokkal inkább alkat, mit súly kérdése. Én 170 centihez vagyok 74 kiló, de rajtam pl nincs egyetlen hurka sem, klasszikus homokóra alkatom van.
2011. máj. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim válasza:
82%
00.54! Az eszedbe sem jut, valakinek ez tényleg tetszik? Attól még, hogy Neked visszataszító...
2011. máj. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem senki nem azt mondta, hogy a nagy hurkák nőiesek. Van, akinek a +10 mind a fenekére megy meg a combjára, és van, akin arányosan oszlik el. A másik meg az, hogy a + kg-t nem mindegy hogy viseli az ember.
2011. máj. 20. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
80%
inkább egy normális +10kgos csaj, mint egy sovány hülye liba aki két kiló miatt undorodik magától! ez a beteges! ezt a pasik ki nem állhatják.
2011. máj. 20. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!