Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mutatnátok képet magatokról,...

Mutatnátok képet magatokról, akik itt írjátok másnak hogy kellene csinálni a dolgokat és (folyt)?

Figyelt kérdés
Állítólag a helyes étrend és a mozgás miatt olyan de olyan jó formában vagytok, hogy könnyen mondtok véleményt mindenről és mindenkiről? És azok akik 5kg zsírtól teljesen ki vagytok akadva? Komolyan, őszintén kíváncsi vagyok, talán ha valami meggyőző bizonyítékot hoznátok hogy amit mondtok működik (mondjuk egy kép elölről, hátulról, oldalról fürdőruhában vagy akár rendesben) magatokról, többen hallgatnának rátok! Nem nagy kérés, kb 10 perc, ennyi amúgyis itt töltötök. Akár arcot, hátteret retusálva, arról még anyád sem ismerne fel! Kérlek.
2011. máj. 21. 13:16
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:

Na ez egy jó ötlet!!!

De hidd el hogy úgysem fognak küldeni!!

2011. máj. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
100%
Ennek mi értelme?Ha valaki akkora kamus, hogy csak ossza az észt ok nélkül (tehát vizet prédikál és bort iszik) az simán feltehet BÁRKIRŐL ilyen fotót.Erre még nem gondoltál?Nem nagy ügy...Aki meg ért hozzá és úgy is néz ki az nem tartja fontosnak, h ezt még bizonygassa is neked, inkább jót mosolyog a kérdésen ;)
2011. máj. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben egyetértek a másodikkal. Miért kell egyből a másikra mutagotni? Ha neked fogynod kell foglalkozz saját magaddal ne pedig másokkal. Ha mutatok képet akkor egyből jönnek a vádaskodások, hogy ez vagy nem én vagyok, vagy genetikailag így nézek ki, vagypedig egy szteroidfüggő egésznap a konditeremben lebzselő pózer majom vagyok.
2011. máj. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
Ez jó ötlet, engem is nagyon érdekel. Bár szerintem lehet, hogy kamu képet töltenek fel....
2011. máj. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:
nem tehet fel bárkiről legalábbis könnyen nem, mert ritkán van fent valakiről 3 kép ugyanott ugyanabban a ruhában pózban csak épp 90fokokkal elfordulva
2011. máj. 21. 13:31
 6/45 anonim ***** válasza:
Miért kell kép ehhez? Nem hiszed el, hogy helyes étkezéssel és mozgással jó formába lehet jönni?
2011. máj. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:
amin látszik hogy nem fake, szóval elég nehéz ilyen képet szerezni illetve képeket, én nem mutogatok senkire, senki másra, egész egyszerűen olyan szinten kíváncsi vagyok azokra akik nagyon el vannak szállva vagy maguktól vagy a módszerüktől, és soha semmilyen képet nem tesznek ők fel hogy bizonyítsák is az igazukat, csak mindenféle kifogásokat találnak ki hogy miért nem tesznek fel. bezzeg neked ne mondják hogy biztos szteroidos vagy meg egy pózer majom, de az a szerencsétlen aki ide feltesz magáról képet, annak nyugodt szívvel a pofájába vágod hogy fóka meg zsíros meg foggyá le, annak szabad csak a te kis lelkedet ne bántsa senki
2011. máj. 21. 13:34
 8/45 anonim ***** válasza:
attól hogy én felteszek magamról képet neked miért lesz jobb? én nagyjából meg vagyok elégedve magammal és csak jószándékkal írok tanácsot. nem szoktam kiosztani embereket.tudom hogy mi működik és mi nem,mivel voltam 20 kilóval is több a jelenlegi súlyomnál. és igenis a napi 5 kis adag, kevesebb szénhidrát és hetente 3 edzés segít. persze nem kampányszerűen hanem egész életen át.
2011. máj. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
persze,de itt vannak olyanok akik egy joghurttól molyolnak mert az sem jó ,az is hízlal
2011. máj. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
akkor te tegyél before after képet! és motiváció is létezik a világon, valami háttértartalommal szolgálhatnátok arról hogy nektek sikerült vagy jól néztek ki és úgy mondani hogy hogyan nem? ... hogy legyen valami súlya a szavaitoknak valami fedezete mert így akár zsírdisznók is lehettek akik csak szeretik a népet hülyíteni vagy ugyan olyan majmok akiknek szintén nem sikerül! mennyiből tart kattintani 3at a fényképezőn és bedugni az usbt? semmiből!
2011. máj. 21. 13:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!