Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy naptól ugye nem fogok...

Egy naptól ugye nem fogok hízni, vagy mégis?

Figyelt kérdés
160cm/48 kg vagyok.A cél, hogy lefogyjak 4 kg-ot.Ma megettem 1600 kcalt(115g fehérjét, 180g szénhidrátot és 50 g zsírt), és nem is mozogtam még semmit, de most készülök, és megyek futni.Egyébként nagyon sokat mozgok, a héten is minden nap mozogtam 1,5-2 órát(tegnap még többet is), ezért ma pihenőnapot akartam volna tartani, de muszáj lesz lemozogni valamennyit ebből a sok kajából.Rettenetesen bűntudatom van, és most az egész hangulatomat tönkretette, hogy ilyen sokat ettem.Ami egészségtelen volt a mai napi étrendemben, az a 20 dkg túrós rétes volt.Ezen kívül olyan ételeket ettem, amik egészségesek: 20 dkg csirkemellet, 10 dkg zsírszegény túrót, sok zöldséget, egy almát, málnát, egy teljes kiőrlésű kiflit és 15 dkg natúr joghurtot.Így csak 1000 kcal lett volna a mai kcalbevitelem, de a túrós rétessel együtt már 1600 lett.Viszont nagyon jól esett a túrós rétes, mert az utóbbi időben elég kevés szénhidrátot ettem, semmi kenyeret, reggelire is kenyér helyett túrót ettem, de akkor is bűntudatom van.Mennyit fussak ma?Vagy csináljak kardió edzést?Mert van egy 50 perces cd-m, ami nagyon jó, kifáraszt, jó sok kcalt éget el, mert hát nem ártana elégetni egy pár kcalt.
2011. máj. 21. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Nem
2011. máj. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem is ettél sokat. 1600 kcal-lal is fogynál, csak nem sokat. Súlytartáshoz kevés lenne.
2011. máj. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
76%
1 naptól is hízol, de mivel nem vagy versenyszintű diétán, így semmit nem befolyásol a végső cél elérésében.
2011. máj. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!