Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy határozzátok el magatokat...

Hogy határozzátok el magatokat fogyókúrára, mi az ami motivál? Nem szoktatok meginogni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 21. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

nekem ez a blog nyitotta fel a szememet. külön ajánlom a Petra bejegyzéseket. azóta nincs bűnözés, nincs megállás :)

2011. máj. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem az hogy körülöttem mindenki vékonyabb volt,ráadásul elkezdtek fogyózni... Így hát én is... és el is értem a célom,már csak 1 kg kell,8-kilót fogytam.
2011. máj. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Engem az zavart, főleg amikor beköszöntött a nyár, hogy nem tudtam felvenni rövidnadrágot vagy miniszoknyát, feszesebb felsőket. Persze fel vehettem volna, csak van önkritikám. :)

Ami pedig motivált az az volt, hogy kivágtam újságokból szép alakú nőket, aztán mindig rápillantottam és elmondtam magamnak, hogy én is így fogok kinézni. :D Meg is történt. :)

2011. máj. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem rengeteg minden kellett, hogy végre komolyan elhatározzam magam. Bár még nem csinálom sok ideje, de most érzem, hogy tényleg meg fogom tudni csinálni. :) Én totálisan önbizalom hiányos lettem, pedig nem vagyok kövér, 7-8-9 kg felesleg van rajtam... De kész, elég volt, szeretnék csinosan mutatni egy feszes naciban, nem csak nézni szeretném a kirakatban a sexy ruhákat, hanem meg is venni, szeretnék nyáron a strandon feszültség nélkül végigmenni és így tovább... Nekem ezek a gondolatok segítenek jelenleg.

Az a blog, amit az első válaszoló írt, eszméleltenül tetszik. :D Ki is emelnék egy részt: "A diéta és a fogyás egy nagyon nehéz kegyetlen folyamat, ami igényel némi önfegyelmet, kitartást és stabil elhatározást. Ha ez nincs meg nincs miről beszélni. Azt kéne eldönteni lassan,hogy a boldogságotokat és az örömötök forrását, azt Milkának vagy kakaós csigának hívják majd az elkövetkezendő 25 évben, vagy esetleg Petinek Attilának vagy Andrásnak."

Hajrá! Menni fog!!! :)

2011. máj. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!