Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A zumba nagyon formálja az...

A zumba nagyon formálja az alakot, ha rendszeresen csinálom?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 22:26
1 2
 1/14 anonim válasza:
33%
nem jobban, mint bármelyik ugra-bugra, amit minden évben más néven adnak el.
2011. máj. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon nem,de azért eléget némi kalóriát,meg átmozgat.


Egyébként légy oly kedves,definiáld nekem mit jelent a nőknél ez a formálni.

Testzsírt csökkenteni,vagy izomtömeget növelni,esetleg mindkettő?

2011. máj. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Szerintem igen. Nekem van egy lányismerősöm, aki évekig járt aerobicra meg ilyenekre, de nem igazán ment le róla felesleg. Aztán elkezdett zumbázni és 1 év múlva kb rá se lehetett ismerni. Nem változtatott az étkezési szokásain és mind2-t rendesen csinálta. Átalakult az alakja, a legjobb értelemben.
2011. máj. 31. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mi az a zumba?
2011. máj. 31. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
a zumba egy seggrázós tánc.
2011. máj. 31. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az új csodamódszer :)
2011. máj. 31. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

ahova járok táncolni, van zumba is... a tánctanárom 13 kg-t, egy másik csaj 20-at, a harmadik 15 kg-t fogyott.. azt mondják, a zumba miatt:)

bár szerintem ha heti 4-5x 1 órát mozog valaki, mint ők a zumbával, akkor simán lemegy ennyi

2011. máj. 31. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
én nemrég még 100kg voltam, de 80-at már sikerült is leadnom 3 hét alatt, zumbával!!! Még 20-30-at szeretnék leadni, szintén zumbával!!!!
2011. máj. 31. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Előző: és akkor -10 kg lesz az ideális testsúlyod?



:-)

2011. máj. 31. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
62%

Aki 80 kilót fogyott :) (feltételezem, hogy 8-at, 3 hét alatt), az heti hányszor járt?


Én most akarom elkezdeni, nem annyira a fogyás miatt, hanem mert ülőmunkát végzek és nem mozgok semmit. Persze néhány kg mínusz sem lenne rossz, ezért örülök a véleményeknek.


Szerintem a zumba azért lehet ennyire hatásos, mert sokan vagyunk úgy, hogy nem szertünk/lusták vagyunk (én beismerem, hogy lusta vagyok) tornázni. Nekem van egy hobbim, amit bármikor (akár minden nap, egész nap) képes vagyok művelni, ahogy időm engedi, de sajnos ez nem a sport. Irigylem nagyon azokat, akiknek a sport a hobbijuk. Szóval szerintem sok embernél azért jó a zumba, mert nem az a klasszikus torna/edzés, ezért annak is bejön, aki egyébként soha nem tenné be a lábát egy edzőterembe. És ha csak pár órát mozog, aki előtte semennyit nem mozgott, az már nagy eredmény szerintem.

Nyilván nem lehet összehasonlítani egy súlyzós edzéssel, de sokkal jobb, ha valaki legalább zumbázik, mintha egyáltalán nem csinál semmit.

2011. máj. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!