Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyibe kerülnek az Update...

Mennyibe kerülnek az Update termékek?

Figyelt kérdés
Ezenbelül a hamburger pogácsára és a hot dog zsemlére vagyok kíváncsi. Van vhol olyan oldal, ahol ezeket megtudom nézni?
2011. máj. 31. 12:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A netről rendelés szerintem elég drága. Tescoban vannak update termékek,leginkább tejtermékek,és felvágott,meg akad édesség is. Az itteni Profiba van 200 ft-os részleg,én onnan szoktam venni update-s üdítőt. Ugyanezt a neten 480 ft-ért láttam.
2011. máj. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hamburger zsemlére 400-500 Ft közti árakat, a hotdog kiflire pedig 300-400 Ft körüli árakat találtam a neten, de a környéken szerintem nézz körül a boltokban, hátha olcsóbban is van.
2011. máj. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! update boltban nem olcsóbb?
2011. máj. 31. 12:50
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nézz körbe több helyen,úgy tudom a Spar-ban is lehet kapni.
2011. jún. 3. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Az Update termékeket az Update pékségekben vásárolhatod elsősorban meg, vannak szupermarkettek is ahol megtalálhatóak a termékek.

Ha olcsóbban szeretnél kijönni az Update-léssel akkor keress rá az Update 1-es ételekre/paprika, uborka, kefir, nem zsíros húsok...stb/és azokból az összetevőkből készíts magadnak kaját.

"csak" updates hamburgertől nem fogsz fogyni. Fontos a sok folyadékbevitel, pláne a "norbi-lisztes" cuccokhoz.

Én 2 éve 17 kilót adtam le azzal hogy Update 1-eskajákat zabáltam, és nem kellett koplalnom sem. Napi fél óra tornát rászántam, de ennyi...ez nálam működött.


pl: reggelire: Activia

2011. jún. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

folytatás...


reggelre activia

tízórai: kefír , puffasztott búza, puffasztott rízs

+ párizsi, sonka, paradicsom, uborka , edami sajt, és puffasztott búza


ebédre: húsleves gazdagon hússal,és zöldséggel tészta nélkül


uzsonna: fehér hús és saláta, meg zöldség


este: egy update puding


Amikor untam a banánt 3-4 naponta vettem pár darab Update péksütit, Update túró rudit, Update kekszet, Update sütit.

Ezek kiegészítőként segítenek "kitölteni az űrt" a saláták, illetve a lájtosabb étrend között, de önmagukban alkalmatlanok fogyókúrára.

Napi szinten 3 liter víz / ha lehet csapvíz, és szénsavmentes viz/

és egy fél órás mozgás: futás, torna...stb


Remélem tudtam segíteni. Üdv:Petya

2011. jún. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Update boltokban elsősorban a péksütiket érdemes megvásárolni, a legtöbb dolog drágább.

Vegyük pl a Pudingot: a z Auchanba, Corába 75 HUF, ugyanakkor a Update üzletben 100-1200 HUF

2011. jún. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt egy link hogy mik azok amik ehetők, de vigyázz pl a pacalt ha krumplival eszed az update 3 már,és hízol tőle :)

2011. jún. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a sok-sok segítséget! nagyon aranyosak vagytok!


zöldkéz.alap:)

2011. jún. 3. 11:21
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
szívesen :)
2011. jún. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!