Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha reggelire pl. joghurtot...

Marionaud kérdése:

Ha reggelire pl. joghurtot eszem, ebédre pedig cityfoodos diétás ebédet, vacsira gyümölcsöt vagy zöldséget akkor fogok fogyni? Mit lehetne még reggelire enni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Tojás(rántotta), halkonzerv, túró, zab, esetleg tk kenyér felvágott zöldség.
2011. jún. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Reggelire simán mehet szénhidrát, pl. teljeskiörlésű szelet kenyér, csirkemell sonkával, paradicsommal, paprikával. Nagyon kevés olajon rántotta 2 tojásból, egy szelet pászkával, uborkával, csírával. Zabkása fahéjjal, édesítővel, eperrel és cseresznyével. Estére jöhet a zöldség, gyümölcsöt inkább ne, mellé viszont mindenképp egyél valami fehérjét, pl túró, csirkemell sonka, tonhal sós lében.
2011. jún. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2011. jún. 2. 13:20
 4/7 anonim válasza:
0%
Nekem a dokim azt mondta hogy mindent ehetek amit eddig, csak sokkal kevesebbet. És a szénhidrátra kell odafigyelni, abból keveset. Vacsorára ne egyél nehéz kajákat, akkor mehet a müzli, joghurt. Reggelire bármit ehetsz mivel az a legfontosabb étkezés. Ha eljön a vacsi ideje 5-fél 6 és nem vagy éhes akkor ne egyél semmi képpen. Az a lényeg hogy a vacsorát 6óra elött végezd el, semmi képpen ne 8-9órakor mert az nem egészséges. Egy nap 4-5-ször egészséges táplálkozni, például ha reggel eszel egy kicsit, tízóraira valamilyen gyümölcsöt, ebédkor ha a tányérodon van amennyit meg szeretnél enni annak csak a felét fogyazd, miután megemésztetted 2-2és fél óra mulva megeheted a másik felét. És utánna a vacsora. De megemlítem mégegyszer, ne egyél sok kenyeret, szénhidrátot, és csak akkor vacsorázz ha érzed hogy éhes vagy. És délutáni programként hogy ne unatkozz, jöhet a mozgás. Ezzel még hatékonyabb lesz a fogyás, ha van szobabiciklid akkor tévé elött egy film közbe tekerhetsz, ha nincs akkor a szabadba, fél órát, felüléseket végeszhetsz, ha nincs futásra lehetőséged akkor egyhelyben is futhatsz, én például ezeket csinálom. Sok sikert hozzá.
2011. jún. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha folyton eszel, akkor meghízol. A kérdésedben más tevékenységről nem is esik szó. Csak evésről. Meg arról, hogy mit lehetne még megenni. Szted ez normális?
2011. jún. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mivel, csak az a része érdekelt... Konkrétan a táplálék bevitelre voltam kíváncsi, nem arra,hogy mit sportoljak, vagy ne sportoljak..azt magamtól is tudom. És nem egész napi evésről van szó. Látom, értelmes hozzászólást nem tudtál írni, itt éled ki magad. Lehet menni, máshova kommentelni. köszi
2011. jún. 2. 14:27
 7/7 anonim ***** válasza:
fogsz
2011. jún. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!