Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Scitec - Perfect Fatloss...

Scitec - Perfect Fatloss tapasztalatok? Megérte? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Már 3 hete diétázok (több kisebb étkezés, megfelelő időben megfelelő kaja, kb 3-4szer ettem ezalatt 1-1 csokit vagy túrórudit,szóval igyekeztem nagyon:) ) és a sportra is megpróbáltam időt szakítani amennyire tudtam (szobabicikli, Rubint Réka). Jelentős eredményt még nem vettem észre sem kilókban, sem a tükörben. 165 centihez vagyok 64-65 kg, szóval nem olyan nagy a túlsúlyom, inkább a szokásos has-comb probléma áll fent. A barátom javaslatára,(meg az eladóéra) szaküzletben vettem egy Scitec nutrition - Perfect fatloss zsírégetőt 2 napja, napi 4et szedek, az étvágyam elég rendesen lecsökkentette és napi 2szer edzek (elég lusta vagyok, de most nagyon elhatároztam magam, ha már ennyi pénzt ráfordítottam). Szóval a lényeg, hogy tudtok-e javasolni valamit még ezen kívül, meg a véleményetekre lennék kíváncsi, milyen eredményre számíthatok a hónap végére. (nem szeretnék több pénzt fordítani ilyen cuccokra, viszont a diétát tartanám meg edzenék is) Bocsi, elég hosszúra sikeredett, csak gondoltam leírok mindent ami ide tartozik.
2011. jún. 2. 21:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha nincs tökéletes étrend akkor semmire se jó. Ha van tökéletes étrend (reggeli: zabpehely, és 5x csirke+rizs) akkor inkább Adipokill kellet volna.
2011. jún. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát nekem az eladó ezt ajánlotta, és a neten is utánanéztem meg az adipokillnek is, hát én a leírás alapján nem látok túl nagy különbséget, azt leszámítva, hogy többe kerül valamennyivel (de én ehhez is 6000ft-ért jutottam hozzá a boltban). Az meg hogy egyek naponta 5ször csirkemellet.. hát nem tudom, egy diétában sem láttam ilyesmit, amiket itt is olvastam például (elég sokat).. A barátom is szedett valamilyen scitec zsírégetőt még vagy 4 évvel ezelőtt, de abban kb csak L-karnitin volt, mégis hatásos volt neki (edzett,diétázott természetesen), és ez meg azért csak modernebb cucc. Más észrevétel, valaki??
2011. jún. 2. 23:07
 3/11 anonim ***** válasza:
én mindenfélre por nélkül simán lefogytam. egy a lényeg a szénhidrátokra kell nagyon figyelni és ne csússzon be semmi nassolnivaló. ha szigorúan betartod a diétád napi 5-6 kis adag kaja, főleg fehérje akkor simán lemegy minden felesleg.
2011. jún. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nincs problémám a kajával, megszoktam, hogy már majdnem 1 hónapja nem eszek kenyeret (nagyon ritkán teljes kiörlésűt), kerülök mindenféle fehér lisztes dolgot, sok zöldséget eszek, gyümölcsöt is leginkább délelőtt, ásványvizet iszok, ha nagyon kívánok valami ízeset akkor Apenta duo-t amiben 1,8(!) kcal van deciliterenként, na meg mint írtam egy héten egyszer ha úgy van megeszek egy túrórudit, meg volt olyan hét amikor kinder country-t (régi kedvenc, és elég picike 23,5 g), és mint írtam mozgok is, még sincs SEMMI látványos eredmény.. ezért gondoltam, hogy felpörgetem az eseményeket, különben nem sokat akarok leadni 7-6 kiloval megelégednék... Nem tudom mit csinálok rosszul, segítséget szeretnék, vagy ha mégis rendben vannak a dolgok, akkor megerősítést, hogy jó úton haladok.
2011. jún. 2. 23:37
 5/11 Krisz85 ***** válasza:
Egyrészt a termogén zsírégetők - ilyen a p. fatloss is - az anyagcserédet is pörgetik, de semmi sem érnek normális diéta nélkül. Ha a súlyod nem esik a rendszeres edzés hatására sem, akkor mindenképp a kajával lesz a bibi. Át kéne szabni, mondjuk a napi 4x étkezés jó lenne, napi 7x-re változtatni, és grammra mérni a kaját. Cukor és fehérliszt fejeljtős, akárcsak a fehér rizs /basmati rizs az jó/. És a szénhdirátot elhagynám délután, az utolsó három étkezésből. Napi 1 óra aerob edzés reggel vagy este éhgyomorra, + 3 súlyzós edzés, és kizárt, hogy ne kezdjen el csökkenni a zsír a testeden.
2011. jún. 3. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Csatlakozom a többiekhez, amíg nincs rendben a kaja, addig felesleges bármilyen zsírégető, márpedig a normális diétában sok csirkemellett kell enni. És nem megengedett a csoki. Majd ha lefogytál mehet - persze csak néha.

Elég lett volna neked egy L-carnitin is szerintem, a komplexebb zsírégetők nem a diéta legelejére valóak. Leírtad hogy mit nem eszel, de azt nem írtad le, hogy mit eszel? 2-3 napi étrendedet leírhatnád, meg azt is hogy pontosan mit takar az a napi 2 edzés.

2011. jún. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hát az étrend, igen... a napjaim mostanában úgy néznek ki, hogy reggel felkelek 8 körül, fél liter vízzel beveszek 2 kapszulát(éhgyomorra kell), rá kb 20 percre 2 szelet teljes kiörlésű toast kenyeret véknyan vajazok (eddig nem tettem, de anélkül nem csúszna), rá csirke/pulykamellsonka, többnyire paprikával vagy paradicsommal meg ha épp van, akkor egy actimelt (natúr általában). Na ez a kaja min. 10 percig tart, addig tuszkolom le (hogy miért? mert tudom,éhes vagyok, de nem kívánom, más kaját meg mégúgyse.) Na ezek után ebédre(ami 2 után volt) pl tegnap egy szelet párolt halat nem bírtam megenni 2 főtt krumplival. Ezután megint jön 2 kapszula, majd estére ettem kb 50-60 g selyemsonkát néhány korty kefírrel(kaukázusi). Gyakran van még csirkemell párolt zöldségekkel, vagy rizzsel(de azt is csak úgy szeretem ha van benne bébirépa, borsó, meg mindenféle zöldség). Édességet abszolút nem kívánok, meg szinte egyáltalán semmit már, csak tudom, hogy muszáj ennem.

Mozgás: eddig reggelente 40 perc szobabicaj volt (éhgyomorra), de sajnos elromlott a minap, ezért amíg nem csinálja meg valaki (már ha meg lehet), estére elmegyek futni (nagyon rühellek, de muszáj ), napközben pedig mint írtam már Rubint Rékázok és elkezdtem Tatarek Rezső tornáit, általában ezek 30-40 percesek. Nem, nem fogok többet, ezt is nagyon-nagyon nehezen bírom jelenleg. Szóval MI a PROBLÉMA? Mit csináljak? Tényleg ennyire értelmetlen ez a Perfect Fatloss? Tényleg nem érhetek el vele így se semmit? Nem akarok kifutómodell lenni, egyszerűen néhány kg-tól szeretnék megszabadulni, sőt..megelégszem csak azzal, ha elégedetten nézhetek tükörbe. Eddig én azt hittem az ilyen minőségi termékek tényleg segítenek, teleshopos csodaszerekben meg társaiban sosem gondolkoztam..

2011. jún. 3. 13:21
 8/11 anonim ***** válasza:
49%
Na, itt van a kutya elásva. A kajád úgy szar ahogy van! Amit eszel az lóf@sz, eleve nagyon kevés, és még szar is. A selyemsonka meg a joghurt szar! Nem fehérje. Az a kis szelet párolt hal meg semmi. Szóval a kulcstételt már elmondták előttem: nagyon sok csirkehús - ebédre és vacsorára is, zsírszegény túró, hal, tojásfehérje...
2011. jún. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Csoda hogy élek, nem? Kíváncsi lennék Te mit eszel, ami nem szar..
2011. jún. 5. 18:30
 10/11 Krisz85 ***** válasza:
Kedves Kérdező! Hidd el segítenek, de csak ha a kajád és az edzés is rendben van. írj max privit ha már nagyon el vagy keseredve, aztán segítek ha gondolod.
2011. jún. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!