Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 10 kiló fogyás 3 hónap alatt...

10 kiló fogyás 3 hónap alatt egészséges fogyásnak számít?

Figyelt kérdés
2011. jún. 5. 11:37
 1/5 anonim válasza:

igen ha nem hagyod magad kiszaradni a vilagbol... 3 napba egyszer eszel sertes hust, regelit muzlivel kezded,ebed salata zoldseg stb es kizarolag buborek mentes vizet igyal,

sportolj es ne egyel edesseget!! zoldseg gyumolcs korlatlan menyisegbe!!! es egeszsegesen fogysz le .. ja es zoldsegbol sem muszaj jol lakni

2011. jún. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, már ha az illető egészséges étkezéssel és sporttal érte el. Ja és ezután is folytatni kell ám az egészséges étrendet! :) Sok sikert!
2011. jún. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
"regelit muzlivel kezded" Nem. Nehogy müzlit egyél müzlivel reggelire. Nagyon durva vashiányt tud okozni, amitől hullik majd kifelé a hajad szépen. Lehet enni müzlit, de nem reggel, mert nem engedi felszívódni a vasat.
2011. jún. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
ja en 17f vagyok es nem hull a hajam mert mindig maxx 6mm es
2011. jún. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy neked nem hullik, én sajnos önhibámon kívül vagyok vashiányos, és folyamat hullik a hajam és törik a körmöm.
2011. jún. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!