Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok? Pár hónapja...

Miért nem fogyok? Pár hónapja nagyon sovány voltam 150 cm-hez kb 32 kg, muszáj volt híznom. Híztam is de már nagyon sokat lassan 50 kg vok:S

Figyelt kérdés
újra sportolok fél óra has,comb és derékgyakorlat meg kb 15 km futás (1 óra 15 perc). de nem fogyok, pedig régen fogytam és akk nem is futottam ennyit:s
2011. jún. 5. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Koplaltál? Mert attól hízhatsz sokat... Sajnos nem tudom, mikor jön rendbe az anyagcseréd.
2011. jún. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

kép?


bár a kérdésből látom, hogy az anorexiából nem gyógyultál ki

2011. jún. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ez pont ideális test súly! Ne fogyj többet, mert csúnya leszel! Csont és bőr! De azért zabálni se kezdj! Sportolj tovább, egyél rendesen és egészséges leszel! Reggelizz úgy mint egy király, ebédelj úgy mint egy nemes, és vacsorázz úgy mint egy koldus! Este 6 után pedig ne egyél!
2011. jún. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én is kevesebb vagyok, még se vagyok csont és bőr, tehát zt szívtad. Jah és kérdező: hogy sikerült híznod?
2011. jún. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!