Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezekkel a módszerekkel le...

Ezekkel a módszerekkel le tudnék fogyni 10 kg-ot egy hónap alatt?

Figyelt kérdés

Természetesen az autót elhagynám (ha meg tudom oldani), és váltanék biciklire. Minden nap tekernék 2-3 órát. Úszni is van lehetőségem, ezért arra is szánok naponta ennyit, és emellett minden nap kétszer csinálnám a Rubint Réka-féle tornát. Enni nem szeretnék semmit salátán és zöldségen kívül semmit, inni sem innék mást csak vizet.


Kérlek titeket ne írjátok, hogy lehetetlen, mert egyszer egy tragédia miatt még ennél is többet sikerült fogynom egy hónap alatt. Csak normális válaszokat kérnék. Én is tudom, hogy nem a legegészségesebb dolog a világon, de muszáj, mert sírni tudnék ha meglátom magam.


19/L


2011. jún. 5. 23:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
2-3 óra bicikli, ugyanennyi úszás (az már 4-6 óra), plusz Réka kétszer (legyen a 40 percese, az 80 perc). Tehát napi 5-7 órát akarsz mozogni? Honnan lesz erre energiád? Mert a zöldségekből biztos nem.
2011. jún. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Persze, aki eddig kocsival járt, most éjjel-nappal mozogni fog? Ne röhögtess. 2-3 óra bicó, meg még ez, meg az, meg még Rékuci is... :( na, ja.

Ha zöldségeken meg gyümölcsön élsz, a második nap után leszédülsz a bringáról.

Ja, és, ha visszajön, nem fogod normálisan leadni, mert lesz@rom mód lesz zabával (ahogy ezidáig volt), aztán megint bekattansz, ismét 1 hó alatt akarod ledobni... és szépen tönkrecs.szed a szervezeted.


De azért hajrá, írd meg, mennyi idő után estél össze!

2011. jún. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Utolsó, azért örülök, hogy ennyire ismerted az eddigi életmódomat. Nem jártam éjjel nappal autóval, és nem zabáltam ész nélkül. Így is alig eszek, arról meg nem tehetek, hogy mindentől hízok. Bár már nem is érdekel, inkább nem járok strandra, és maradok kövér.
2011. jún. 6. 12:20
 14/16 anonim ***** válasza:

Ennyi akaraterővel tuti nem fogysz le. Nem hogy egy hónap alatt, hanem soha. Az meg jó lesz ha még bánatodban plusz rázabálsz :D

Nem tudom de elég sokan lefogytak már. Nem akkora feladat. Oké, kell önuralom, kitartás, akaraterő.

2011. jún. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Nincs szükségem a b*szogatásra még itt is. Megkapom azt élőben. És nem zabálok bánatomban.. egyáltalán nem eszek. De mindegy.


Kérlek vegyétek semmisnek a kérdést, mert már nem akarok lefogyni. És nem azért, mert nincs hozzá erőm. Sokkal nehezebb dolgokat végigcsináltam már. Egyszerűen ilyen az alkatom, elfogadtam.

2011. jún. 6. 18:10
 16/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem ez vált be: 12:00-ig bármit megettem, még a csokit és a lisztes dolgokat is. 12:00 után viszont csak zöldség. És persze sok vizet ittam! Lement 4 hónap alatt 18 kiló. Ez tulajdonképpen nem más, mint a Norbi-diéta kicsit lebutított változata, de sajnos nem volt lehetőségem Norbis ételeket venni. De ha a kódokat betartod, úgy is lemennek a kilók! :) Szerintem próbáld ki, biztos vagyok abban, hogy megszabadulsz a 10 kilótól, lehet, hogy nem egy hónap alatt, de nem is kell nyár végéig várnod! :)))

Csináld mellé a Réka-tornát, meglesz az eredmény!


Sok sikert és kitartás!!! ;)


26/L

2011. júl. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!