Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez jó fogyókúra? :O Csak...

Ez jó fogyókúra? :O Csak délelőtti étkezés (reggeli-ebéd) Délután:gyümölcs

Figyelt kérdés

Nagyon duci vagyok...minél hamarabb szeretném leadni a súlyom egy részét...azaz gyorsan!Mert...

18 éves vagyok,170 cm és 110 kg.Lóg a karomon a bőr...ezért szeretnék valamilyen fogyózási tervet,amitől nem lógnék még jobban.Ötletek?Úgy gondoltam,h reggel és délben eszem,néha csipegetek délelőtt...és délután már csak gyümölcsöt ennék.Remélem,hogy ez nem lesz megterhelő a szervezetemnek és nem fogok még jobban lógni,ha majd fogyok.Normális válaszokat kérnék.Úgy nem tudok fogyózni,hogy naponta többször-kevesebb módszer szerint,nem megy...mert ha nekiállok enni,akkor nem tudom befejezni,amíg jól nem laktam.


2011. jún. 6. 18:33
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Utolsó!


Gratulálok!

További sok sikert! :D

2011. jún. 6. 19:20
 12/16 anonim válasza:

utolsó:

köszi meglesz itt a nyár:)) + ha sportolsz bizti nem fog logni a karodon a bőr:)

2011. jún. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Mindenképp keress fel egy dietetikust! Ő nagyon sokat tud segíteni, ne vágj bele ész nélkül egy akármilyen fogyókúrának, mert nagyon a visszájára fordult, pl. még többet szedsz fel, vagy megbetegedsz. Ilyen mérvű súlynál tényleg ez a legjobb megoldás! Sok sikert!
2011. jún. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Elnézést, előző vagyok, nagyon rosszul ragoztam össze a mondatomat, kicsit fáradt vagyok, remélem azért meg lehet érteni...:)
2011. jún. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi értelmes válaszokat!!! <3
2011. jún. 6. 19:28
 16/16 anonim válasza:

Régi kérdés, de leírom a tapasztalatomat, hátha segít valakinek, aki még idetéved.


Gimnazista és egyetemista koromban hasonlóan táplálkoztam, mint ahogy a kérdező felvázolta. Reggeli 5-6 óra körül, majd ebéd, délután és este semmi, viszont rengeteg vizet, teát (és kávét) ittam. Gyümölcsöt, zöldséget is csak délelőtt ettem. A "vacsorám" egy nagy bögre kakaó vagy langyos, mézes tej volt és semmi baj nem volt az egészségemmel. Emellett pedig szinte csont sovány voltam. Reggel már farkas éhes voltam mindig, de számomra az egyik legjobb érzés, amikor üres a hasam. A testmozgás kimerült annyiban, hogy gyalog jártam lehetőség szerint mindenhova.


Ha olvasod, kérdező: hogy vagy azóta?

máj. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!