Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Káposztaleves diétánál a...

Káposztaleves diétánál a recept hány napig elég?

Figyelt kérdés

1 kg fejes káposzta,

6 db közepes hagyma,

6 db közepes sárgarépa,

1 zellergumó,

4 db paradicsom,

2 db húsleves kocka,

só fűszerek.


ez a recept. Nektek ez hány napig volt elég?


2011. jún. 7. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez akár 3 napig is elég. Viszont ennek a diétának semmi értelme. Nem akarlak elkeseríteni, de engem a 4. napon amikor megéreztem a leves "illatát" úgy elkapott a hányinger, hogy mondtam, hogy soha többet nem akarok ilyet enni. Felfordult tőle a gyomrom. Pedig az első 3 napon még ízlett is komolyan, aztán jött a feketeleves...
2011. jún. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

valóban 3-4 napig elég. egyszer az egyhetes kúrát becsülettel betartottam, és egy büdös kiló nem ment le.

ha rágondolok is beleborzongok, hogy milyen förtelmes volt a 4.,5. nap... soha többet.

amúgy a káposztát minden formában szeretem:))

2011. jún. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! Soha ne kezd el ezt a diétát komolyan mondom. Nővérem csinálta, de úgy ahogy kell, mindent betartott és alig ment le róla pár kiló: egyrészt a duplája utánna visszakúszott, pedig odafigyelt mikor, miből mennyit, másrészt meg gyomorfekéje lett! Ez az egyik legostobább diéta ami létezik. Szerintem mással próbálkozz. Szió
2011. jún. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!