Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mostanában kezdtem el edzeni,...

Mostanában kezdtem el edzeni, és rájöttem hogy hogyha tartós változást akarok, akkor a táplálkozásomra is figyelnem kell. (? )

Figyelt kérdés
Felvetült bennem a kérdés, hogy én értelemszerűen ugye eszek minden félét, sültkrumpli, liszt, cukor, egyebek. A nagyon vékony barátnőm is ugyanezeket eszi. (Mondjuk szerintem kb. minden vékony ember így csinálja.) Ő mellette táncol meg ilyenek. Ha én elkezdek egészségesen étkezni és mozogni és lefogyok, akkor utána csinálhatom azt mint ő? Szóval hogy eszek mindent, de emellett mozgok is? Vagy örökre ilyen egészséges cuccokat kell ennem mert különben visszajönnek a kilók? Mert ez nem túl csábító. :D
2011. jún. 7. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha több kalóriát égetsz el mint amennyit beviszel, akkor fogyni fogsz, ha többet viszel be akkor hízni fogsz, ha pont elegendőt akkor tartod a súlyodat!


Ha már lefogytál, akkor többet kell enned, mint a fogyókúra alatt, hogy tartsd a súlyodat. Ha megint sokat eszel akkor visszahízol!


Vannak akik genetikailag vékonyak, és "bármennyit" esznek nem híznak el. Te gondolom nem közéjük tartozol, ezért a lefogyás után is figyelned kell a kalóriákra.

2011. jún. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Még valami: az egész hízás/fogyás nem az "egészséges/nem egészséges" kaján múlik, hanem a bevitt/elhasznált energián! Az, hogy egészségesen étkezel csak a plusz, de ez mellett a zsírmentes ételek, gyümölcsök, zöldségek általában energiaszegények is. Persze nem mind...
2011. jún. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!