Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ettől hízni fogok? Már nem...

Ettől hízni fogok? Már nem diétázom, elértem a kívánt testsúlyt,165 cm és 55 kg.

Figyelt kérdés
Az étrendem kb ugyanaz maradt, mert megszoktam a hosszú hónapok alatt, tehát teljes kiőrlésű kenyér, sovány húsok, köretnek zöldség (csak néha barna rizs). Viszont mivel már nem fogyózom, így egy kis nasit megengedtem magamnak, van a győri édes zabfalatok, egy db kb 55 kcal, és abból egy nap leszokott csúszni 5-6 db. Összesen kb 1500-1700 kcal-t eszem egy nap. Ez jó lehet, vagy ettől visszahízok, és kevesebb kekszet egyek? Más édességet amúgy nem szoktam, max heti 1x 2 gombóc fagyi. Mozogni nem rendszeresen, kb heti 2x bicaj 18-20 km/h-s sebességgel, 1-másfél óráig.
2011. jún. 8. 12:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyi belefér, főleg ha csak ennyi kalóriát viszel be egy nap. Én sem híztam vissza 1 év alatt sem, attól, hogy néha ettem édességet vagy mást, ami nem éppen fogyókúrás étel.
2011. jún. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!