Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ilyen adatokkal milyen mozgást...

Ilyen adatokkal milyen mozgást/gyakorlatokat ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Mell:89cm

Derék:70cm

Csípő:96cm

Comb:54cm


A legnagyobb gond a comb régió:S de derékből csípőből is jó lenne olyan -5cm (derékből több is). Az étkezésem jó, de nem tudom mit sportolhatnék, amitől nem vastagodok, hanem vékonyabb leszek. Segítenétek?


2011. jún. 10. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Már hogyan lehetne jó az étkezésed,ha azt sem tudod,hogy kalóriadeficit alatt képtelenség izmot építeni,tehát nem fog "vastagodni" semmilyen sporttól sem.

És ez alapján jogosan merülhet fel a kérdés,hogy vajon meg van-e a diétádban a kalória deficit?

Vagy csak simán a sötét módszert alkalmazod a "kevesebbet eszem" stílust:)?

2011. jún. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy sötét lenne:) eleget eszek mennyiségben, minőségben. Sportokban viszont nagyon nem vagyok otthon. Úgy értettem, hogy pl. biciklizéstől az én lábam csak vastagszik, bármennyi étel mellett. Mi lenne az, ami 'szálkásítana' vagy nem tudom hogy mondják... Szóval, tanácsot kérek sportban, mit mennyit hányszor:)
2011. jún. 10. 18:35
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja, és nem ilyen bodybuildernek való edzésterv érdekel, nem izmot akarok építeni egy halommal, hanem simán valami zsírégető, ezáltal vékonyító sportra lennék kíváncsi:)
2011. jún. 10. 18:37
 4/4 anonim ***** válasza:
kemény diéta kell a szálkásodáshoz. amúgy meg nem vastagszol egy kis sporttól (hacsak nem edzőteremben nagy súlyokkal edzel) tehát sprotolj , legyen az bármi a lényeg napi 40-60 perc intenzív mozgás legyen. a diétánál meg a szénhidrátok lecsökkentése legyen a fő szempont. ezzel a két dologgal olvadnak le rólad a kilók.
2011. jún. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!