Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van ez? Ha annyit eszem...

Miért van ez? Ha annyit eszem mint a legkisebb tesóm, aki nagyon vékony, akkor felhízom simán 78 ra. Mondjuk tovább nem. Ahhoz pedig hogy megtartsam az alakomat, a negyedét ehetem csak annak.

Figyelt kérdés
180 cm / 70 kiló vagyok. férfi. napi szinten megvan a 2x 1 óra kerékpár, jó kis lejtőkkel, emelkedőkkel, tekeréssel.
2011. jún. 12. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
75 kg nak kéne lenned
2011. jún. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A tested tudja, milyen súly neki az ideális. Míg normálisan fogyóztam, 58 voltam. Csak koplalással tudtam lemenni 50-re - most belegondolva jó nagy balf...szság volt.
2011. jún. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, hogy érted ezt? :O Ha vkinek pont ideális a súlya, diétával nem tud kevesebbet lenni, és csak koplalással fogyhat vagy mi? Mert én se tudtam lejjebb menni, csak koplalással!
2011. jún. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocsi 21:30 miért volt balf@szság?
2011. jún. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
gondolom mert KOPLALT -.-'
2011. jún. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mert koplaltam, és alig tudok újra elkezdeni enni. Pedig egy hármat magamra kéne kapnom, csak így nehéz.


Szal kb. másfél évig 58 kilós voltam, és ez sehogy sem akart lejjebb menni, elkezdtem hát őrült módon tornászni, meg aligenni, így tudtam csak 50 körülre lefogyni. De a fenti okok miatt volt balf.szság. Most meg próbálom visszahízni, csak nehéz.


Amúgy mennyi idős a legkisebb tesód? Meg azt is vedd bele, h mindenkinek más az anyagcseréje, stb.

2011. jún. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
17 a legkisebb tesóm én meg 23.
2011. jún. 13. 10:17
 8/8 TOMAtm ***** válasza:
azért mert kardió mozgást végzel ami 'a hatékonyságodat' javítja.tehát olyan vagy mint egy kisautó ami 3 literrel megy 100 km-t.ezért hízol ha többet eszel.ne kardiózz!sulyzós edzéssel érhetsz el eredményt,az izom ami egyfolytában égeti a zsírt,nem a girhes test.az elvan napi 2 kockacukorból is.
2011. jún. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!