Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ettől az étrendtől lehet fogyni?

Ettől az étrendtől lehet fogyni?

Figyelt kérdés

vegetáriánus vagyok. mindennap mozgok valamit (társastánc, aerobik, zumba, futás, séta, hasonlók)

délig csak gyümölcsöt eszem, nem vagyok túl éhes, és a gyümölcs nekem energiát ad..

HÉTFŐ:

Ebéd: 2 szelet hal, saláta

Uzsonna: 3-4 szelet puffasztott rizs, natúr joghurt

Vacsora: saláta


KEDD:

Ebéd: a suliban (lókaki adag, de tényleg, kb. 10 kanálból-villából áll az egész, én inkább laza tízórainak nevezném, utána ha megeszem mindig éhes vagyok)

Uzsonna: 2 főtt tojás, paradicsommal(jó sokkal)

Vacsora:Saláta


SZERDA:

Ebéd: suliban

Uzsonna: natúr joghurt, abonett

Vacsora: saláta


CSÜTÖRTÖK:

Ebéd: babkonzerv fele, 125 grammos rizs fele

Uzsonna: túró paradicsommal

Vacsora: saláta


PÉNTEK:

Ebéd: tegnapi másik fele

Uzsonna: banán, joghurt

Vcsora: párolt kukorica egy kevés vajjal


SZOMBAT

Ebéd: zöldségleves

Uzsonna: almachips, natúr joghurt

Vacsora: lencsefőzelék


VASÁRNAP

Ebéd: rizs, paradicsommal

Uzsonna: semmi mert ilyenkor utazom haza (nem vagyok éhes, és nincs is mit ennem)

Vacsora: párolt zöldségek


a derekamból szeretném ha lemenne 10 centi, gondolom akkor máshonnan is megy majd le, de ez a fő cél. mert most 70 centi környéke, és 60 centi környékét szeretnék.


ezzel az étrenddel, plusz a mozgásokkal mennyi idő alatt fogyhatnék le, illetve ez jó étrend?


2011. jún. 13. 09:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Türelem !!! nem egy hét alatt fog eltünni a derekadból 10 cm... vagy talán 1 hét alatt került oda ??

Ez az étrend kicsit fura... sok fehérje kell... de mivel nem eszel húst ezért próbáld azt pótolni tojásfehérjével... az jó hogy sok gyümölcsöt eszel de kéne oda vmi jóminőségű szénhidrát pl tk- kenyér... a lényeg hogy egyéll soksok zöldséget, gyümölcsöt legyen az étrendedbe sok fehérje és sportsportsport!!! azzal fog lemenni a háj!!!! ja és CSAK SZÉNSAVMENTEM VIZET IGYÁL ( meg mondjuk reggel egy tejeskávé is belefér)

2011. jún. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Reggelizni mindenképpen kellene valamit ami nem gyümölcs,pl zabpehely,zabkása,teljes kiőrlésű kenyér,tojás. Mert ezek indítják be az anyagcserédet,ha délben eszel először normális ételt csak akkor gyorsul fel ami fogyókúra szempontjából nem jó.

Én sem vagyok éhes reggelente,de arra gondolok hogy a fogyás érdekében csak lenyomom azt a zabkását,amit megjegyzek hogy eszméletlenül finom:)

2011. jún. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

vacsira egyél túrót

ebédre mehetne tofu, gomba, zöldborsóleves, sárgaborsófőzelék, spenót, sóska, tök, káposzták, zöldséglevesek, paradicsomleves, gombaleves, párolt zöldségek, hüvelyesek, rakott zöldségek tojással, zöldséges rizs főtt tojással, főtt újkrumpli stb

szerintem ez kevés

kukoricát este már ne egyél

2011. jún. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!