Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok, akik...

Vannak itt olyanok, akik hosszabb ideig (hónapokig) éheztették magukat? Miből állt az éheztetés, és mi lett az eredménye?

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen én! Kb. két hónapig csak reggeliztem, vagy azt sem. Néha öklendezéssel ébredtem, mert rengeteg kávét és cigit fogyasztottam.

Hogy ni lett a vége? Rohadt jól néztem ki.

Most meg dagadt vagyok.

Ha lesz kedvem megint belekezdek.

2011. jún. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Első válaszoló: és nem voltál rosszul? Főleg, hogy cigi is meg kávé is volt?
2011. jún. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy voltam! Semmi erőm nem volt.
2011. jún. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én.

Kb két hónapig. Napi 600 kcal, pontosan számoltam minden nap, semmi sport. Lefogytam 6 kilót, 165/52 lettem. Kva szarul voltam szinte végig. Életkedv 0. Erő 0.

És még csak jól sem néztem ki, mert bár vékonyabb voltam de löttyedék, izomtalan.


Aztán abbahagytam, visszahíztam (bár tény, hogy utána nagyon sokat ettem) Szarul néztem ki.


Elkezdtem sportolni, és bár most 60 kiló vagyok, de izmos (persze nem undorítóna:D), és jól nézek ki.


Ennyi. Bár ledobnék 1-2 kilót, de legalább ne, érzem magam szarul.

2011. jún. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is csináltam gimis koromban. Egy nyár alatt lefogytam.


Az volt a "terv", hogy semmit nem eszem, amit csak nagyjából sikerült tartani, többnyire becsúszott valami (általában ha anyuék előtt kellett enni, vagy ha fagyiztunk, vagy már nagyon éhes voltam, stb., szóval tök egészségtelen volt, amit csináltam), de volt, hogy napokig 200 kalóriát ettem maximum.


A célomat elértem, lefogytam, ráadásul onnan, ahonnan akartam, a mellem megmaradt. Löttyedt sem voltam, szerintem akkor néztem ki a legjobban. VISZONT: sokkal többet híztam vissza, mint amennyit lefogytam akkor, úgyhogy most ugyanott tartok. Nem csinálnám még egyszer. :)


Egyébként én nem voltam rosszul, csak baromira hisztis voltam, ezért kérdeztem. :)

2011. jún. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
énis igy fogytam. de én mozogtam is amennyit tudtam, csak arra figyeltem hogy 800kcal körül legyen. ha kevesebb volt örültem, ha több, hashajtóztam. jól néztem ki. mindenki megdicsért, még igy is izmosnak tüntem. biztos a mozgás miatt. összesen majdnem 20kgot fogytam. nem tudom mennyi idő alatt pontosan de olyan 2,5 -3 hónap volt. amikor abbahagytam a hashajtót meg normálisan ettem már, összesen 8kg csúszott vissza, de folyamatosan figyelem, ha nem csinálnék mindig valamit menne felfele mint a rakéta ujra a súlyom méginkább. most akarok megint fogyni.
2011. jún. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az önsanyargatásban majd' egy évtizedes tapasztalattal a hátam mögött (fogyás-visszahízás, fogyás-visszahízás)én a paleolit étrendben találtam meg a megoldást. Rajtam kívül is több ismerősömnél bevált, mindenkinek jó szívvel ajánlom.

Itt pl. olvashattok róla:


[link]


:)

2012. aug. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Kb masfel honap alatt 26 kilot adtam le.

Nem ettem semmit

2017. szept. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!