Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik a számomra legmegfelelő...

Melyik a számomra legmegfelelőbb fehérjekészítmény?

Figyelt kérdés

20/L 164cm 58kg és eddig hülye voltam,mert nem tudtam, miért marad rajtam a zsír,ha folyamatosan csak napi 3-4gyümölcsöt eszek...ha hó végén nem műtenek meg,nekiállok edzeni és ezt az étrendet csinálni:

[link]

ehhez kellene nekem fehérjepor,csak nem tudom,melyiket kellene vennem...

[link]

aki nem ért hozzá,kérem,ne válaszoljon...


2011. jún. 15. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ez a legjobb :) Bár szinte nincs is különbség a fajták között.

2011. jún. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bix ***** válasza:

amiket linkeltél mind egész tűrhető, teljesen mindegy melyiket veszed kb. tömegnövelőt ne vegyél, de a sima tejsavó fehérjék azok jók, ha hosszabb felszívódású fehérje kell (ami fogyinál mondjuk nem hátrány, testépítésnél azért de) akkor akár szójafehérjét is nézhetsz, az sokkal olcsóbb. népszerűsége azért ilyen alacsony mert lassabban emészted, és mivel ezeket általában edzés után toljuk hogy a kiürült raktárakat minél hamarabb pótoljuk ezért nem a legjobb. neked viszont ettől még komoly ezreseket jelenthet havonta, amit gyümölcsre zöldségre húsra költhetsz.


sok sikert, örülök a megvilágosodásnak:)

2011. jún. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)
2011. jún. 15. 17:38
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező!


Én ezt iszom, nagyon jó és az ízek is finomak! :)


[link]


Zsírszegény tejjel készítsd el, de most, nyáron hideg vízzel összeturmixolva frissítőnek is beválik! :)


26/L

2011. jún. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!