Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék lefogyni 10kilót.173...

Szeretnék lefogyni 10kilót.173cm vagyok és 60kg. Lehet, hogy furán hangzik, hogy még ebből akarok fogyni, de modellkedni kezdtem októberben és jó lenne ha ezek a fölös kilók lemennének. Hogy szabaduljak meg a kilóktól?

Figyelt kérdés

Kb. egy hónapom van rá.



Várom a válaszaitokat!:)


2009. márc. 22. 16:28
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Előszöris rá kell vezetned a szervezeted a fogyásra. Igyál naponta 2liter ásványvizet, gondolom az ételekkel kapcsolatba képben vagy :)Este 6 után már ne egyél, max igyál teát. De ami a legfontosabb, hogy sportolj heti 2x legalább. Egy hónap szerintem nem lesz elegendő, de ezt nem kell abba hagynod, továbbra is étkezhetsz egészségesen stb.
2009. márc. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ :)

várom a további ötleteket :)

2009. márc. 22. 16:48
 3/10 anonim válasza:
97%
Na, csak hogy durva legyek; hánytasd magad és szedjél valamit. A modellek is így csinálják. Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy egy 173 cm-es lány 50 kg-osan egészséges lenne, ha nem alapból olyan alkat.
2009. márc. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Azt az egyet nem értem, hogy miért akar egy 173cm-es lány 50kg lenni? uhhh... sztem 55kg-nál kevesebb semmi kép ne akarj már lenni! Tiszta felháborító te 50kg akarsz lenni, légyszi mondd már meg nekem, hogy, ha 153cm lennél (mit én) mennyi szeretnél lenni? 40kg vagy 36kg?
2009. márc. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%

Úristen. Több okból is.

1. 10 kilót nem egy hónap alatt adunk le, hanem jóval több idő alatt. Már ha azt akarod, hogy tartós legyen.

2. Neked semmiféle "fölös kilóid" nincsenek, csak a hülye modellügynökség akar belőled anorexiást csinálni.


El tudod képzelni, hogy néznél ki 50 kilósan? Nem beszélve arról, hogy miután néhány évig modellkedsz, utána mész a süllyesztőbe, ráadásul elcseszed az egészségedet is. Pl. nem fogsz rendszeresen menstruálni.

2009. márc. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

Kerestem neked néhány képet: [link] (a képen Allyson Ertel)

[link]

[link]


Tényleg ilyen akarsz lenni? Mert ők a te kívánt paramétereid.

2009. márc. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A 153cm-es vagyok :D! Nem rég olvastam egy oldalon, hogy pár évvel ezelőtt meghalt egy 175cm-es lány, mert 40kg-ra fogyasztotta magát, s az egyik modellügynökségtől írták, hogy 175cm-hez a minimum az 56kg. Most remélem érted mire célzom! Mint mondtam 55kg alá ne menj, így sem lehetsz kövér. Azért, mert még nálunk a csontok kellenek kint már a normális testalkatú lányokat alkalmazzák (vagyis hallottam)! Másik, ha a súlyoddal baj lenne akkor nem modellkednél október óta! Jaj és még mindig várom az előző kérdésemre a válaszodat! Köszim
2009. márc. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy igazatok van. De úgy érzem, hogy ha fogynék még akkor se lennék nagyon csontos. És nem így akarok kinézni, mint ezeken a képeken a lányok.

Ha már képeket linkelünk, akkor mutatom, hogy mi lenne a cél. :) [link]

Remélem, ha nem is egy hónap, de hamarosan nekem is ilyen alakom lesz.:)

Köszi a válaszokat.

2009. márc. 22. 20:17
 9/10 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: 2009-03-22 17:21

"El tudod képzelni, hogy néznél ki 50 kilósan?"


Én 173cm/48kg vagyok, akkor én mit szóljak??? NORMÁLISAN nézek ki, ilyen az alkatom. A 173cm/50kg az szerintem nagyon is jó.


Hajrá az 50 kg-dhoz. :)<3

2010. dec. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia, sikerült lefogynod, és ha igen, hogyan?:) Ugyanabban a csónakban evezek, mint te, csak én 2 centivel magasabb vagyok..
2011. ápr. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!