Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kaphatnék valahol "ingyen"...

Kaphatnék valahol "ingyen" segítséget? LéTeZiK?

Figyelt kérdés

Neki szeretnék fogni a fogyásnak,csak h ezt már nem először teszem, valamit nem jól csinálhatok, hiszem hol lefogyok 10-15kilót aztán vissza jön a duplája.

Mára már nagyon el vagyok keseredve,félek magamtól megint elkezdeni bármit is ,hisz nem megy.

Már ott tartok,h iszonyat nagy súlyból kéne fogynom ,de nem akarom,h ez így menjen tovább.

Olyanra gondolok,h dietetikus, ha orvoshoz elmegyek, úgy lehet ingyenes?Vagy semmi nem létezik,ami nem lenne olyan megfizethetetlen,de tudna segíteni?

Köszi


2011. jún. 17. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Veled ott kezdődik a gond, hogy abbahagyod a fogyókúrát. Teljes életmódváltásra lenne szükség: a táplálkozás teljes megváltoztatása, és a sport rendszeresítése a mindennapjaidba. Különben tényleg kudarc lesz minden "fogyókúra" vége... Én is nemrégiben fogtam hozzá újra, mert egyetem alatt egyáltalán nem figyeltem magamra, és ez meg is látszott, a cél: beleférni a tavaly ilyenkor hordott nadrágba, a hosszabb távú cél: kifogyni a ruhatáramból. Ne csak egy célt tűzz magad elé, mindig legyen egy újabb, amiért érdemes folytatni - ha másért nem, azért, hogy reggel jobb kedvvel nézz tükörbe.
2011. jún. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szakrendelőben diabetológián tudsz dietetikussal is beszélni. Mindezek mellett talán még néhány vizsgálatot is elvégeznének, hogy kiderüljön, van-e bármilyen szervi akadálya a fogyásnak (pl. pajzsmirigy alulműködés, inzulin rezisztencia, stb.).
2011. jún. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 °:Amigo:° ***** válasza:
58%

Nos az én munkám részben abból áll, hogy lefogyasztom az ilyen embereket, mint Te.

Gondolod, hogy ingyen dolgozok?

Nekem nem kell megélnem ?

Az én munkám nem értékes? (megváltoztatom az emberek életét, javítom az egészségi állapotukat, stb...)

Én ezt tanultam, ezért én tudom garantálni az eredményt minden egyes kliensemnek és ők ezért hálásak.

És képzeld, nem mind gazdag vagy pénzes ember, egyszerű hétköznapi emberek, akik elhatározták, hogy változtatnak a kinézetükön és ezt egyedül nem tudják megcsinálni (ahogy Te sem és az emberek 99%-a sem)


Aki meg sír, hogy nincs pénze, annak csak szeretném eszébe juttatni, hogy mennyit költ luxuscikkekre, utazásra. A legtöbb ember még a kocsijára is többet költ, mint a saját testére és egészségére, pedig abban a testben kell leélnie az egész életét.

Akinek az értékrendjében előrébb van a legújabb ájfón megvásárlása, vagy a görög nyaralás, az élje csak le az életét abban a testben, amit "összehozott" magának.


Bocsi, ha kicsit felhúztam magam, de nem szeretem, ha lenézik a munkám.


u.i:

Tudsz egy jó könyvelőt, aki ingyen dolgozik ?

Az enyém mindíg pénzt akar a mocsok...

:-))

2011. jún. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!